2733
2739
عنوان

پیتزام افتضاح شده واردا پیتزا با ماهیتابه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 29 پست
با خمیر نونوایی بپز 

همین نون لواش ؟

جدی میگسد ؟

خوب میشه یعنی ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
اگه واقعا خوب میشه رسپیشو میدی

هیچ وقت پیتزا نمیخریم ما همش دستور میدن درست کنم😂 عکسشم دارم اگه پیدا کنم میذارم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین خمیر اماده که می گیری اول اون سمتی که قراره مواد رو روش بریزی یه تقته ۳ دقیقه ای بده بعد خمیرو برگردون، پنیرم ۱ ساعت قبل بذار بیرون نرم بشه ، تمامه موادم تفت بده بعد بچین، درشم بذار 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2731
میشه کامل توضیح بدی من دم کنی گزاشته بودم افتضاح بود

راستش مدتیه نپختم اما طبق همون دستور رایج بود.

فقط اینکه قارچ و گوجه رو هم با مواد گوشتی پختم تا آب نندازه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
آرد یک و نیم لیوان ماست نصف لیوان تخم مرغ یک عدد بکینگ پودر یک قاشق چایخوری نمک یه ق چ روعن مای ...

با ارد گندم که باهاش نون لواش درست ميشه يا ارد کيک خواهش ميکنم جواب يده من گيجم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2738
ببین خمیر اماده که می گیری اول اون سمتی که قراره مواد رو روش بریزی یه تقته ۳ دقیقه ای بده بعد خمیرو ...

دوطرفشو تفت بدم با چقد روغن و این که دم کنی بزارم یانه 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
اخه من تسترم خراب شده 

عزیزم گریل نکرده هم خوب میشه ماهیتابه ای با این دستور ک دادم کلا خمیرش خوشمزه میشه و خودشم

من چون بچه هام بی گریل نمیخورن میذارم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
با ارد گندم که باهاش نون لواش درست ميشه يا ارد کيک خواهش ميکنم جواب يده من گيجم

عزیزدلم آرد شیرینی پزی که سفیده و ماستت اگه سون باشه که عالی میشه یا ماست سفت باشه کلا

عزیزدلم آرد شیرینی پزی که سفیده و ماستت اگه سون باشه که عالی میشه یا ماست سفت باشه کلا

اها خدا خيرت بده راحتم کردي خيررررر ببيني ابجي 

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
اها خدا خيرت بده راحتم کردي خيررررر ببيني ابجي 

خواهش میکنم گلم درست کن مطمئن باش خوب میشه

دوطرفشو تفت بدم با چقد روغن و این که دم کنی بزارم یانه 

طرفی که قراره مواد بچینی ۳ دقیقه با یکم روغن که فقط کفه تایه چرب باشه ، اون طرفی که قراره زیر خمیر باشه لازم نیست، خودش تو طوله زمان پخت طلایی میشه ، نه دم کن نذار 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

عزیزم من از تاپیک دیشبت هوس پیتزا کردم.اومدم پست بذارم و بگم من امشب با نون سنگک آماده پختم بازم خوشمزه شد.

اگه حال و حوصله خمیر نداشتی،روش راحتیه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706