2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 7005 بازدید | 1101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ممنون♥ نه یکی دو روزه خبر ندارم میگفت بچه ام تکون نمیخوره  مثل اینکه تکون خورده بود خدا ...

اره شنیدم

نیست فقط دو راه داره یکی بسته ش تمام کرده یکی دور کارا خونه س که بعید میدونم 😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2728
اره شنیدم نیست فقط دو راه داره یکی بسته ش تمام کرده یکی دور کارا خونه س که بعید میدونم 😂

ان موقع که یکی دو روز نبود میگفت حالم بد بوده درد داشته

شاید الان هم همینطوره💔

@آنهaدختریhدرمزرعه    

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2738
ان موقع که یکی دو روز نبود میگفت حالم بد بوده درد داشته شاید الان هم همینطوره💔 @آنهaدختریhدرمزرع ...

💔نیستش خداکنه حالش خوب باشه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
@نون_بربریییی     🪅چه با ادب... بیا ریپلای نزدم😂 من بچه نیستم خانوم😂 ی لحظه حس بچه ...

حالا چند سالته واقعا😂😂😂این خانم امضا منو ببینه کلا از زمین محوم میکنه

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
ان موقع که یکی دو روز نبود میگفت حالم بد بوده درد داشته شاید الان هم همینطوره💔 @آنهaدختریhدرمزرع ...

درگیر نینی بودم🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️یه اتفاقایی افتاد حتی جون نداشتم گوشیمو بردارم😓

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
حالا چند سالته واقعا😂😂😂این خانم امضا منو ببینه کلا از زمین محوم میکنه

🥹ووی خدا

بابا من بالای ۱۸ ام😂😂بین ۱۸ تا ۲۵

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
آره حالش خوبه صب به هوش اومده الانم داروهاشو خورد خوابید 

خداروشکر🥲🌹

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706