2733
2734
عنوان

حباب🫧

6860 بازدید | 1095 پست

سلام نینی سایتیای قشنگ...خوش اومدم!

این تاپیک رو زدم که همیشه باز بذارم واسه اینکه حرف بزنیم یا پیغام یا هر چی...

🫧🫧

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

امضات خیلی یی مفهوم و چرته و معلومه بچه ای که عکس کارتون تاپیک میزنی خاله جون 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@گیلدخت_۷۵   سلام🫶مرسی🍓

فدات 

هم کاربریت هم تاریخ عضویتت برام باحال بود گفتم ی غافل گیری کوچولو کنم 😂🙌🏻

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
2728
امضات خیلی یی مفهوم و چرته و معلومه بچه ای که عکس کارتون تاپیک میزنی خاله جون 

از شما عذر خواهی میکنم ک بچم😑ولی اینا دلیل بر بچه بودن نیست...

اسم،امضا و پروفم همشون در رابطه با یه انیمیشنه...

شما چند سالتونه خاله جون؟🪅

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
از شما عذر خواهی میکنم ک بچم😑ولی اینا دلیل بر بچه بودن نیست... اسم،امضا و پروفم همشون در رابطه با ...

می‌دونم ولی عزیزم اینجا مهدکودک نیس که

ریپلای هم نزن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
فدات  هم کاربریت هم تاریخ عضویتت برام باحال بود گفتم ی غافل گیری کوچولو کنم 😂🙌🏻

نشی🍸

غافلگیرم شدم😁

@نون_بربریییی    

🪅چه با ادب...

بیا ریپلای نزدم😂

من بچه نیستم خانوم😂

ی لحظه حس بچه مدرسه ای هایی که احساس شاخ بودن دارن بم دست داد ک واسه تازه واردا اینطور رفتار میکنن😂

خودتو اصلاح کن زشته:/

2740
@نون_بربریییی     🪅چه با ادب... بیا ریپلای نزدم😂 من بچه نیستم خانوم😂 ی لحظه حس بچه ...

ب کتفم

باش هر بعدی تم درست اصلا

تازه عضو شدی نخوا زود بری هوا ورت داشته

🥲💧

دوباره تو

دوباره من

مرور کلی خاطره وغم

دوباره زخم و پر درد

تنهایی میکشه منو برگرد

اگه تو پیشم نباشی

بری و ازم جدا شی

بگو کییی منو آروم کنه🥲💧

آخه تو که قلب نداشتی🥹

اصن منو دوس نداشتی🥲چرا چشام انقده اشکی شده؟💧💧💧

من حالیم نیست

بم بگین چی شده؟🌧

دیدی زدی زیرش

دیدی گفتم قلبی نداری

تو که میدونستی میری

چرا منو بازی میدادی؟

دیدی یه دروغی!

دیدی دستت رو شده واسم🙃...

شدی یکی دیگه! که اصن دیگه تورو نمیشناسم😕

روانی بت مریضم

بی هوا از رو غریزه

نیستی ببینی

میریزه ستاره هام مث اشک...

هیچکی غیر خودت نمیدونس میرسیم ب تهش

حیف که رسیدیم به تششش

دیدی رسیدیم ب تش🙃💧

2706