2733
2739
سلام دوستان
من یه پسر بدغذا دارم که دیوونم کرده و توقف رشد پیدا کرده
اگر ممکنه برنامه غذایی بچه هاتونو در طی یک هفته بنویسید تا ما هم ایده بگیریم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
سلام . عزیزم خودش کم کم به غذا میافته

صبحانه : یک روز در میان نان قندی و شیر یا چای شیرین یا تخم مرغ ( نیمرو و آب پز ) با شیر یا چای شیرین
ناهار : حتما برنج با خورش یا کباب تابه ای و با گوجه زیاد نرمش میکنم
عصرانه : کیک یزدی و شیر
شام : حتما برنج با مرغ یا گوشت . بعضی وقت ها هم کوکو با برنج

ماکارانی بلد نیست بخوره . قرمه سبزی و سبزی پلو هم خیلی دوست نداره . من هم اگه از اونها داشتیم حتما مدل دیگه ای غذا کنارش براش دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
مامان آرین وزنش بین اا و 300/11 متغیره و قدشم 5/90 در ضمن دوسال و نه ماهشه
اگر ممکنه میانوعده ها را هم بنویسید
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
2728
صبحانه : حلوا ارده با نون و آب جوش ..........تخم مرغ با نون و آب جوش ......نان و پنیر و کره محلی
میان وعده : موز یا هر میوه دیگه ای
ناهارو شام : لوبیا پلو ، خورشت قرمه سبزی، ماهی با سیزی پلو ، خورشت قیمه یا خورشت کدو ، زرشک پلو بامرغ که به اندازه یه گنجشک هم نمی خوره
ماکارونی قبلا دوست داشت ولی حالا نه
میانوعده بعداز ظهر هم باز میوه یا بستنی میدم
اما متاسفانه به هیچ وجه شیر نمی خوره مگه چی بشه در ماه یه نصف استکان بخوره
من صبونه به آرین کره پنیر با پسته یا تخم مرغ آبپز یا نیمرو میدم

ناهار هر چی خودمون میخوریم البته آرین سوپو آش آبگوشت و این چیزا دوست نداره که دیگه براش جدا غذا میزارم

شام هم اکثرا کتلت یا کوکو یا ماکارونی

برا میان وعده هم شیر کاکائو میوه چیپس وماست گاهی کره پنیر .کارامل بستنی

آرین روزی یه لیتر هم شیر گاو میخوره که من توش شیر عسل هم میریزم البته وزن آرین هم کمه 12.200 و قدش 90
Lilypie First Birthday tickers
ممنون مامان آرین
برای اینکه شیر بخوره چه ترفندی به کار میبرید
من که نتونستم کاری کنم فقط روزی دو تا پیاله ماست میخوره و دوتا لیوان دوغ
2740
مامان سبحان عزیز آرین من هم تا دو سالگی شیر خودم رو می خورد بعد از از اون که از شیر جداش کردم مطلقا شیر نمی خورد حتی یک فنجان کوچک بعد از چیکی دو ماه به توصیه یکی از دوستان پسرم رو عادت دادم به شیشه شیر قبل از اون نه شیشه شیر داشت و نه پستونک
کم کم که عادت کرد الان خیلی راحتم روزی چهار شیشه شیر می خوره روزی یک بارهم عسل رو توی شیر می ریزم و می دم از بابت شیر خیلی راحت شدم خودش می خواد شما هم حتما این کار رو بکن
شیر را طعم دار کن با عرقیجات.با عسل شیرین کن.یا بستنی الاسکا کن.یعنی شیر و گلاب و عسل را بریز تو یه ظرف و به قاشق چایخوری بذار توش و بذار تو فریزر. فرنی و شیربرنج و .... هم خوبه.شیر موز.شیر هویج.و ....
سلام علیرضا دو سال و نه ماهشه وزنش مدت هاست چهارده کیلو مونده این مدت ها شاید بیشتر از ده ماه باشه
یعنی امکان داره تا یک سال دیگه هم همین جوری بمونه خدارو شکر بد غذا نیست اما شیر نمی خوره یا بهتر بگم نمیخورد الان که سه هفته ای میشه مهد می ره روزی یه دونه از این شیر پاکتی ها فکر کنم دویست سی سی هست می خوره البته مربیش میگه می خوره حالا خدا می دونه
صبح ها نون و پنیر و کره گاهی هم به صورت کاملا عشقی کره و عسل که کم پیش می آد
میان وعده براش میوه می ذارم می بره
ناهار بهش می دن و اکثرا برنج و خورشت و ماکارانی می دن
ساعت یک و نیم از مهد می آرمش بهش آب میوه می دم که خنک بشه یه خورده بعد یه پیاله کوچولو آجیل بهش می دم بعد می خوابه بیدار که شد جدیدا فقط هندونه می خوره دلیلش رو نمی دونم اماقبلا بستنی می خورد
شام هم حتما برنج می ذارم با مرغ یا خورشت کتلت و کوکو دوست داره اما امیرعباس دوست نداره
غذاهای آبکی به هیچ عنوان نمی خوره
مامان نگین در مورد شیر به دکترش که گفتم گفت به جاش ماست و دوغ بخوره کافیه حتما نباید شیر باشه
ولی خوب گاهی وقت ها شیر موز درست می کنم ای یه استکان تقریبا نصفش رو بریزه نصفش رو بخوره
منم با افرا جون موافقم من هم شیشه شیر به علیرضا دادم از دو سالگی تا قبلش اصلا نداشت به حرف هیچ کس هم گوش نکردم همه هی گفتن وا این چیه دیگه گفتم همینه که هست عوضش پرش می کنم آب میوه چای گیاهی دوغ اینجوری راحت تر می خوره با لیوان جون منو بالا می آره تا بخوره
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
دختر من از 2 سالگی 14 کیلو مونده

الان دو سال و 7 ماهشه

البته بگم تمام پائیز و زمستون مریض بوده و آنتی بیوتیک خورده

یک روزهائی خیلی خوب غذا میخوره یک روزهائی نه

زیاد لبنیات میخوره مخصوصا شیر

میوه هم فقط موز و سیب
زندگی دوربین عکاسی است لطفا لبخند بزنید
سلام

منم یه پسر دو سال و 5 ماهه دارم وزنش 600/11 قدش 90 ولی بظور فجیعی بد غذاست

صبحانه : نون حلوا ارده و کره با چایی شیرین اگه بخوره البته گاهی اوقاتم پنیر خامه ای

میان وعده دنی نوشیدنی یا شیر بیسکوِئیت

ناهار لوبیا پلو دمی گوجه عاشق اینجور غذا هاست پلو خورشتی دوست نداره سوپ و آشم خیلی دوست داره در حد سه تا چها قاشق

عصرونه میوه طالبی و هندوانه رو یلی دوست داره

شام هم هرچی داشته باشیم می خوره بزور من و باباش و مسابقه من بخورم و به تو نمیدم

کلا بچه ان دیگه تا خون به دل مامانا نکنن بزرگ نمیشن
منم به آرین شیر خودمو تا دوسال دادم اونم شیشه و پستونک نمیخورد از شیر که گرفتم براش شیشه خریدم اولا از این شیشه های خیلی کوچیک که خوشش بیاد الان بزرگترین سایزو داره هههه
شما هم بهش شیشه بدین بقول دوستمون به حرف مردم گوش ندین آرین الان با لیوان هم شیر میخوره اونم باید نی بزارم یه ربع بالا سرش بشینم تا نصف لیوانو بخوره اینجوری خودش کارتون نگاره میکنه میخوره

شما وقتی میخواین شیر موز و آب هویج اینا درست کنی از پسرت کمک بگیر ..موزو بهش بده پوست بکنه بندازه تو ظرف ..کیلد مولینکسو بزنه یا از این کارا بهش بده بعد خیلی خوشش میاد حتما از اون چیزی که خودش درست کرده میخوره ... انشالا تنشون سالم باشه وگرنه بچه بد غذا خیلی درست شدنی نیست ... منم اوایل از حرف اطرافیان همش در حال حرص خوردن بودم ولی الان دیگه بیخیالم من که دارم تلاشمو میکنم وقتی کم میخوره چیکارش کنم؟
Lilypie First Birthday tickers
2706