2752
2734

چن سالشه ؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خنگ. نیست

استعداد اون درسو نداره حتما

یا علاقه ندارع

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

کلاس اول

یهو استرس گرفته

یهو تمرینش کم بوده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

اولا که وقتی مادر اینجوری به فرزند برچسب بزنه که دیگه اصلا توقعی از اون فرزند نمیره!

دوما احتمالش هست فرزند شما دچار اختلال اضطرابی یا اختلالات یادگیری باشه. اول با معلمش بعد با مشاور در صورت لزوم در این باره صحبت کنید.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740

مبادا بزنی تو سرش

بگی خنگی و. ایناهاااا

بگم از الان 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

یه دختری بود مامانش آورده بود به خاطر اختلال یادگیری. کلی ازش تست هوش و چیزای مرتبط گرفتن. سر آخر درمانگر فهمید اضطراب داره. خنگ نیست فقط از بس مامان بابا دعواش میکنن و تو مدرسه تحت فشاره نمیتونه جواب بده.

خلاصه شاید خنگ نیست 

وقتی یاد گرفتن و تو خونه خوب مسلط بودند خنگ نیستند!

این چ لفظیه که میگید بانو:)

ببینید علت چی بوده

بی دقتی سر جلسه؟استرس؟و ...

بعد مشکل رو حل کنید برای امتحانات بعدی

خیلی هم نگران خیلی خوب و خوب نباشید

تفاوتی تو زندگیشون ایجاد نمیکنه

اما حس برتر و ممتاز بودن برای اعتماد به نفسشون خوبه

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱