2737
2734
عنوان

دلم از دست مامانم گرفته

5208 بازدید | 146 پست
نمیدونم چرا اینجوریه ، خیلی از کارایی که برای خواهرم میکنه رو اصلا برای من نمیکنه ، هیچ وقت حرفی به خواهرم نمیزنه ، ولی همیشه به من همه چی رو میگه ،همیشه در حال خرید کردن برای خواهرمه ، ولی برای من نمیخره ، نمیدونم چرا اینطوریه ، خیلی ناراحت میشم و همیشه هم باید مراقب باشم که شوهرم اینا رو نفهمه ، همیشه در حال منت گذاشتن هستن رو سرم.
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میرم خونه خواهرم بهش میگم این بلوزت چه خوشگله ، میگه مامان خریده
میگم این پیاله ها چه نازن ، میگه مامان خریده
اون دفعه رفتیم بازار یه جین جوراب خریدیم که بین من و دو تا خوارهام نصف کنیم ، از من 4 هزار تومانش گرفت ولی از اونا نگرفت
خواهرم اولی هست و من وسطی هستم
یه خواهر کوچیکتر هم داریم
کتی میگه که وسطیه و اون خواهرش بزرگتره کوچیکتر نیست
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
2740
منم کلی حرص خوردم که نداری مگه مجبوری بهترینش رو بخری حداقل از خودشم پول بگیر یا توقعش رو بیاره پایین ..الکی میگفت خودشم پول میده ولی میدونم دروغ میگه ..منم کلی ناراحت و افسرده شدم ..الانم دیگه رفتارم با مامانم عوض شده دسته خودم نیست دیگه مثل قدیم بهش بها نمیدم خیلی معمولی میرم و میام..وقتی هم اعتراض میکنه میگم به همونی که جهاز بیشتر دادی بگو بهت برسه
2706