2752
2734
عنوان

دلم از دست مامانم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5208 بازدید | 146 پست
انقد عقده به دلم کرده که خودم اگه پسر گیرم میومد اصلا دوسش نمیداشتم
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوستی داشتم پدرومادر اونم سرجهیزیه و سیسمونی وخیلی چیزا بین خواهرش و شوهرش با دوستم و شوهرش فرق میذاشتن.

ولی اونا بخاطراین بودکه با ازدواجشون مخالف بودن بنظرم.
کم کم که شوهردوستم نشون داد پسرخوبیه کمرنگتر شد این فرق گذاشتنا.الیته خود شوهرش خیلی همکاری کرد وگرنه دوستم میخواست کلا قطع رابطه کنه.

ولی خوب همینجوری از اول فرق گذاشتن بین خواهرارو نمیتونم درک کنم.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
من ا دونه از جهازم رو خودم انتخاب نکردم ، ولی خواهرم 1 دونه از جهازشو مامانم خودش نخرید
یکی دوبار مامانم خودش یه چیزهایی خرید خواهرم گفت بنداز آشغالی من اینا رو نمیخوام ، آخه تو سلیقه داری که میری برای من خرید میکنی ، مامانم هم هیچی نگفت ، حالا اگه من بودم
2731
باربی جان اینجوری نگو.
بچه طفل معصوم که جنسیتش رو خود ش معلوم نمیکنه
چه بسا اگه دست خودش بود اصلا به این دنیا نمیومد.

نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
عزیزم رفتار خواهر کوچیکت کاملا تحت تاثیر رفتار مادرته خیلی از دستش ناراحت نباش اون یه دختر نوجوونه
مادرت با اینکارش بین بچه هاش تفرقه میندازه
و یه مورد دیگه اینکه من با عشق سبز عزیز کاملا و صد در صد موافقم اگه یه روز احساس کردی زبونم لال داری از غصه منفجر میشی هیچی به همسرت نگو هیچی هیچی ( در مورد خانواده ات)
عزیزم همسرت بهترین مرد رو زمین هم که باشه شک نکن یه روزی از اینکه این حرف رو بهش زدی پشیمون میشی
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
بچه ها سعی کنید این مسئله رو برای خودتون کمرنگش کنید.
زیادتراز بهاش براش نپردازید.زیادی باخودتون حرفاوکاراشون رو مرور نکنید.
اعصابتون خرد میشه.
با همسروبچه تون خوش باشید.
برای خودتون سرگرمی درست کنید.
کتی جون ادامه تحصیل و انواع هنرها و مهارتهایی که علاقه داری رو میتونی بری دنبالش یاد بگیری.
حتی اگه کارخوبی هست برو سرکار.حتما که نباید آدم نیازمالی داشته باشه تابره سرکار.
هم میری بیرون ازخونه سرگرم میشی هم درآمدی کسب میکنی.هم دوستای جدید پیدا میکنی.
هم اعتماد بنفست بیشتر میشه.

امیدوارم همیشه موفق و سلامت و دلخوش باشید.