2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609409 بازدید | 19521 پست
السا خوبی؟ منو یادت میاد؟ در چه حالی؟ مجدد اقدام به بارداری کردی؟ همسرت راضی شد؟

سلام باران جون خوبی چطوری.  اره یادمه عزیزم . بالاخره با یک بدبختی بعد چهار سال راضی شد . چند ماهه اقدام کردم نشده . اومدم ایران ای وی اف کنم . تو چیکار کردی باران جان ؟ 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
سلام باران جون خوبی چطوری.  اره یادمه عزیزم . بالاخره با یک بدبختی بعد چهار سال راضی شد . چند م ...

ان شااله که برات خیر باشه عزیزم و به زودی و سلامتی جواب مثبت بگیری.

من بعد سه بار سقط وارد سیکل میکرو شدم که انتقالم منفی شد. مجدد بعد یکسال داروهام رو خریدم که سیکل میکرو رو شروع کنم که خدا خواست و طبیعی باردار شدم. بارداری سختی داشتم و تا هفته ۱۲ هر دو هفته سرم اینترالیپید تزریق کردم و تا هفته ۲۰ هر روز آمپول پروژسترون و .... خدا رو شکر تمام شد و دختر کوچولوم با وزن ۲.۵ کیلو سالم به دنیا آمد و الان سه ماهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شااله که برات خیر باشه عزیزم و به زودی و سلامتی جواب مثبت بگیری. من بعد سه بار سقط وارد سیکل میک ...

سلام باران جان خوبی وای چقدر خوشحال شدم خدا بهت یک دختر ناز داده . انشالله خدا برات حفظش کنه . باران جون اونحا برات رایگان ای وی اف کردن ؟ من که اومدم ایران ای وی اف کردم امروز روز هشتم انتقال هستم برام دعا کن 

2742
سلام باران جان خوبی وای چقدر خوشحال شدم خدا بهت یک دختر ناز داده . انشالله خدا برات حفظش کنه . باران ...

ممنون عزیزم. ان شااله که مثبت بشی و یه بارداری موفق داشته باشی. اینجا ای وی اف رایگان نیست. بیمه ما زیر ۴۰ سال ۵۰ درصد رو میده و بالای ۴۰ سال هیچی.  پانکچر اولم رو زیر ۴۰ سال بودم و ۵۰ درصدش رو بیمه داد که انتقالم منفی شد. ولی برای پانکچر دوم، داروهای پانکچر رو خریده بودم که ۲۲۰۰ یورو هزینه شد، بعدش بیبی چکم طبیعی مثبت شد

ممنون عزیزم. ان شااله که مثبت بشی و یه بارداری موفق داشته باشی. اینجا ای وی اف رایگان نیست. بیمه ما ...

اوه چقدر گرون . خدا رو شکر طبیعی باردار شدی . من که امیدی ندارم اصلا . دلیل اینکه ای وی افت منفی شد چی بود بنظرت ؟ چند تا تخمک داشتی و چند تا جنین شد و گرید جنین ها چی بود ؟ بعد از انتقال چه کارهایی کردی ؟

اوه چقدر گرون . خدا رو شکر طبیعی باردار شدی . من که امیدی ندارم اصلا . دلیل اینکه ای وی افت منفی شد ...

سه تا تخمک پانکچر اول گرفتند که یه جنین ضعیف تشکیل شد و البته گریدش رو نگفتند. فرش انتقال دادند و منفی شد. به نظر خودم علت منفی شدن دیواره نازک اندومتر بوده و البته مناسب نبودن شرایط رحم. چون دقیق ۱۴ روز بعد انتقال با وجود آمپول و شیاف پروژسترون که استفاده میکردم، پری شدم‌. یعنی اصلا به آزمایش بارداری هم نرسیدم.

البته قبل پانکچر آزمایشات سقط مکرر ازم گرفتند و سه بار بیوپسی رحم انجام دادم که کلی مشکل ردیف شده بود برام

2740
شما چندتا جنین برات تشکیل شده؟ چندتا انتقال دادی؟

من پنج تا تخمک داشتم ولی چهار تا جنین با گرید ab برام تشکیل شد گفتن کیفیت جنین هل خوب بوده . ضخامت آندومتر هم خوب بود که انتقال دادن دیگه توکل بخدا 

خدا رو شکر با این همه مشکل برات معجزه اتفاق افتاد و صاحب یک دختر ناز شدی اسمش چی هست ؟ 

ذخیره تخمدانت چقدر بود ؟ 

فکر کنم نی نی ات از این موطلایی ها باشه اخه یادمه شوهرت آلمانی بود درسته ؟ 

شما چندتا جنین برات تشکیل شده؟ چندتا انتقال دادی؟

دو تا رو برام انتقال دادن یک بسته دوتایی دیگه هم دارم . ایران قیمت ها خیلی بهتر از اونجاس فکر کنم تا الان پنجاه شصت میلیون شده 

من پنج تا تخمک داشتم ولی چهار تا جنین با گرید ab برام تشکیل شد گفتن کیفیت جنین هل خوب بوده . ضخامت آ ...

ممنون  عزیزم. ان شااله که با همین انتقال یه بارداری سالم رو تا اخر سپری می کنی. کجا انتقال دادی؟ دکترت کیه؟ ببخشید خیلی سوال شد😅

خدا رو شکر دخترم واقعا معجزه ایی از طرف خدا ست.

من ذخیره تخمدانم نزدیک به صفر بود. دخترم اسمش نیلا هست، موهاش مثل خودم قهوه ایی تیره هست. البته همسرم‌ هم موهاش بور نیست. کلا چهره دخترم ترکیبی از همسر و خودم هست ولی همه میگن بیشتر شبیه منه.😅

دو تا رو برام انتقال دادن یک بسته دوتایی دیگه هم دارم . ایران قیمت ها خیلی بهتر از اونجاس فکر کنم تا ...

اره اینجا واقعا گرونه. واسه ما اولین بار حدود ۵ هزار یورو شد که نصفش رو بیمه داد. بار دوم چون هورمونها زیادتر شده بود حدود ۶ هزارتایی در می آمد که بیمه هم نمیداد. ضمن اینکه تخمک اهدایی و جنین اهدایی و ساروگیت هم ممنوع هست

اره اینجا واقعا گرونه. واسه ما اولین بار حدود ۵ هزار یورو شد که نصفش رو بیمه داد. بار دوم چون هورمون ...

جدی میگی تخمک  اهدایی و جنین اهدایی و ساروگیت ممنوع هست ؟ چه بد 

اخه چرا ؟

انگلیس ساروگیت مادر اول حساب میشه میتونه اگر دلش نخواد بچه رو نده اصلا عادلانه نیس خدایی 

ممنون  عزیزم. ان شااله که با همین انتقال یه بارداری سالم رو تا اخر سپری می کنی. کجا انتقال دادی ...

اخیلی خدا حفظش کنه چه اسم قشنگی . خواهر من هم میگه اگر دختر آوردی بذار نیلا . 

من مشهد کلینیک نوین دکتر مهناز منصوری . فکر کنم حدودد  شصت هفتاد تومان تا حالا با همه چی شده سونوها تخمک کشی و فریز و هر چی بگی . 

انگلیس که خیلی گرونه فکر کنم ده هزار پوند شایدم بیشتر در می اومد  برام 

برای همین اومدم ایران اینجا خیلی ارزون تر هست البته داروها همه ایرانی هست و داروی خارجی پیدا نمیشه اینجا بمن که همه داروها رو ایرانی دادن 

اره اینجا واقعا گرونه. واسه ما اولین بار حدود ۵ هزار یورو شد که نصفش رو بیمه داد. بار دوم چون هورمون ...

باران جون من همش انقباض ملایم شکمی دارم نگرانم توی مقاله هل انگلیسی نوشته بود داره جنین دفع میشه یک جا هم نوشته بود   نشانه لانه گزینی . 

برام دعا کن با دل مهربونت.  

از بچه های اون گروه چه خبر 

فکر کنم همه مامان شدن 

آرسام که میدونم مامان شده 

مامان رایان چی ؟ اونی که یک پسر داشت اسمش رایان بود ؟ 

2706