2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609658 بازدید | 19521 پست
سلام خانما ببخشید کیا ازمایش ژنتیک دادن قبل ای وی اف شرایطش چطوره و هزینش و برای چی هست

عزیزم من انجام دادم چند بار انتقال نا موفق داشتم دکترم گفت آزمایش ژنتیک بده هزینه ش من و شوهرم باهم2تومن شد الحمدالله مشکلی نداشتیم این ماه هم میرم برای انتقال به امید خدا 

سلام من تازه اومدم تواین گروه ۵ سال ازدواج کردم سال ۹۷ یه سقط سه ماه کردم بچه فتق دیافراگم داشت  سال ۹۸ یه خارج رحمی  داشتم از ۹۸ تا الان تو اقدام ک نشده به خاطر کرونا دیگه دکتر اینام نرفتم تا یک ماه پیش تصمیم گرفتم از طریق بیمارستان الزهرا رشت پیگیر شدم عکس رنگی دادم ک معلوم شده لوله چپم ک خارج رحمی داشتم بسته اس شنبه ازمایش هورمون دارم سنمم بالاس ۳۶ سال دارم شوهرمم ازمایش داده سالمه ،اینبار میخوام کلا بچه دار بشم تا ای وی اف میخوام برم جلو میدونم زیاد وقت ندارم  جز اینجا هم کسیو ندارم ک بخوام باهاش حرف بزنم ودرک کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من تازه اومدم تواین گروه ۵ سال ازدواج کردم سال ۹۷ یه سقط سه ماه کردم بچه فتق دیافراگم داشت  ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%ac%da%a9%d8%b4%d9%86-icsi-%d8%b3%d8%a7%d9%84-94?postId=219138202#

2731

سلام دوستان عزیزم 

من تازه وارد گروه شدم

سوال دارم

ممنون میشم اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره کمکم کنه

من هفتم خرداد یک جنین سه روزه و ده خرداد دوتا جنین بلاست برام کاشتن

تا پریشب هیچ علائمی نبود

پریشب لک قرمز یا قهوه ای دیدم  دیروز هم تا غروب لک بود

امروز صبح که پاشدم قشنگ حالت خونریزی روی لباس زیرم بود و وقتی رفتم سرویس بهداشتی هم باز خونریزی داشتم

دوستان به نظرتون من جنینام از بین رفتن؟؟؟

خیلی استرس دارم و اصلا دوسندارم به نبودشون فکر کنم😭

من ۱۰ ساله نازا بودم و پیامای شماهارو خیلی میخونم .پیش خیلی از واسطه ها رفتم کارمو دیر انجام دادن یا پولمو خوردن .از طرف یکی اشناهامون با ماما خانم محرابی و دکتر آتوسا کریمی آشنا شدم که تو تهران هستن بیمارستان لاله  و ویزیت آنلاین هم دارن من خودم شیرازم خیلی به من کمک کردن و توسط ایشون دوقلو باردارم  از طریق تخمک اهدایی واقعا مدیونشون هستم کارمو خیلی سریع انجام دادن و با اولین انتقال باردار شدم.کسایی که نا امیدن حتما برن پیششون جواب میگیرن خدا خیرشون بده

09129677968اینم تلفنشون  

2706