2737
2739

واقعا برام سواله که همونطوری میگن سردمزاجی دلیل ناباروریه گرم مزاجی هم باعث زودتر باردار شدن میشه؟

اونایی که تو ماه های اول اقدام باردر شدن مزاجشون چی بوده؟لطفا اگه تجربه ای دارین بیاین بگین

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏

عزیزم من گرم مزاج هستم و با یک بار تلاش حامله شدم. اما اینی که شما میگید رو نمیددنم و نشنیدم تا حالا. فقط میدونم خیلی چیزا بستگی به ژنتیک داره. مادر منم همینجور بود انگار خیلی بارور بود بدنش زود اماده بود برای بارداری. شایدم بنیه ی بدنی مهمه که بدن قوی داشته باشی. دختر خاله همسرم بااینکه ۲۳ سالشه ۱ سال و چند مال تلاش کرد اینقققدر دکتر رفت اخرشم با تزریق امپول تازه ۲ ماهه حاملس. خیلی بدن ضعیفی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من گرم مزاج هستم و با یک بار تلاش حامله شدم. اما اینی که شما میگید رو نمیددنم و نشنیدم تا حالا ...

عزیزم نشانه های گرم مزاجی چیه؟مثلا تغدیتون چی هست؟

2740
چیزای خاصی مصرف میکردین؟

بله رژیم پسرزایی گرفتم.دوبار.بارداری اولم زایمان زودرس شد و دومی خداروشکر الان ۵سالشه.هر دو هم پسر.پتاسیم زیاد مصرف کردم.گرمی هم زیاد خوردم.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
عزیزم نشانه های گرم مزاجی چیه؟مثلا تغدیتون چی هست؟

ببین اینکه خوراکی هایی با طبع گرم مصرف می کنم. تمایل به مصرف خرما، بلدرچین، گوشت گوسفند و ادویه جات گرم و اینا دارم 

سلام عزیزم خدا حفظشون کنه. میشه لطف کنی بگی چیا توی روز میخوردی

خصوصی بهت میگم فردا.خیلی زیاده😄.الان دارم میخوابم😙

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
ببین اینکه خوراکی هایی با طبع گرم مصرف می کنم. تمایل به مصرف خرما، بلدرچین، گوشت گوسفند و ادویه جات ...

منم دقیقا برعکسم 

2706