2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چند روز دیگه جلسه هفتمم رو میرم

خیلی راضیم

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2742
درمیان؟

هرجلسه بعد از لیزر موها عین روال قبل درمیان انگار اصلا لیزر نکردی

بعد دو هفته میریزه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2740
بله معملا دو جلسه ی آخر جواب میده که اونم‌بستگی به موهای خودت داره.من ۸جلسه رفتم ۳سال پیش دیگه شارژم ...

یهنی برای همیشه قطع نمیشه؟

مگه نمیگفتن بعد اينکه یه سال بری دیگه کلا هیچی درنمیاد اصلا 🥲

هرجلسه بعد از لیزر موها عین روال قبل درمیان انگار اصلا لیزر نکردی بعد دو هفته میریزه

من اولین جلسه لیزرمو هفته پیش رفتم الان موهام دراومده اذیتم بدم میاد دلم میخوادشیو کنم 

2706