2733
2739
بله رژیم پسرزایی گرفتم.دوبار.بارداری اولم زایمان زودرس شد و دومی خداروشکر الان ۵سالشه.هر دو هم پسر.پ ...

منم رژیم دارم. وسابقه زایمان زودرس دارم.میشه بگید علت زایمان زودرستون چی بوده و چندهفته؟ شاید کمکی بهم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم رژیم دارم. وسابقه زایمان زودرس دارم.میشه بگید علت زایمان زودرستون چی بوده و چندهفته؟ شاید کمکی ب ...

من ۲۷ هفته بودم.طبیعی و بدون درد بچه بدنیا اومد و متاسفانه نموند.نرمی رحم یا همون نارسایی سرویکس علت زایمان زودرسم بود که بارداری دومم سرکلاژ و استراحت کردم و خداروشکر سروقت بدنیا اومد.انشالله شماهم بارداری بعدیتون با موفقیت به اتمام برسه😚

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

رژیم بارداری من ۵ تا ۶ سال پیش بوده.چون سر هر دو بارداریم رژیم رو دنبال کردم.شاید چندتا نکته رو فراموش کرده باشم.ولی در کل ۴ ماه قبل شروع میکردم.روزی یک فنجان کاسنی هم خودم میخوردم و هم همسرم.خرما و موز  و عسل فراوون هر دو مصرف میکردیم.فصل توت فرنگی هر روز میخوردم.دو ماه قبل اقدامم روز پنجم قاعدگیم تخم هویج از عطاری تهیه و حسابی شسته چون سمی هستش.بعد دم کرده و میخوردم.یعنی در کل دوماه شد دو لیوان تخم شربت.ولی ماه اقدامم نخوردمش.این ۳ تا ۴ ماهه روزی یکبار خودم رو با آب و جوش شیرین شستشو میدادم.البته واژینالی.هرشب وقت خواب شش عدد تخم فلفل سیاه مثل قرص درسته قورت میدادم با یه چیز دیگه که فراموش کردم اسمش رو.اونم دونه های سیاه ریز بود🤔قرص ویتامین ای خودت و شوهرت روزی یکی و خودت فولیک اسیدت رو بخور هر روز.دو سه هفته خصوصا قاعدگی آخر هر روز صبح ناشتا یک فنجون کوچک آب و جوش شیرین یکدفعه سربکش و بخور که حرف نداره برای پسرزایی هرچند که خیلی بدمزست😷کیت تخم گزاری مکث ۱۴ رو در این ۳ ماه از روز ۱۱ قاعدگیت روزی دوبار صبح و شب هر روز استفاده کن تا روزی که دو خط قرمز افتاد تا مشخص بشه حد و حدود تخمک گزاریت.اون ماه اقدامت دیگه حدودی متوجه روز تخمک گزاریت میشی طبق تجربه دو ماه قبلت که کیت استفاده کردی.هر وقت هاله قرمز افتاد اقدام کن تا قرمز کامل بشه و فرداش که دوباره قرمزش کمرنگ میشه.ماه اقدامت خصوصا شبهای اقدامت بیشتر کشک بادمجان و فسنجان و...خلاصه خودتون رو ببندید به غذاهای گرم.ماه اقدامت خصوصا دو ساعت قبل اقدام قهوه همسرت زیاد مصرف کنه.دقیقا یکربع قبل اقدام شما شستشوی داخلی واژینال محلول جوش شیرین داشته باشید و همسرتون هم از کمپرس یخ به روی بیضه هاشون.چند روز بعد پاکیتون تا شب اقدامتون اگه نزدیکی نکنید خیلی بهتره هرچی میل زن و مرد بیشتر باشه اسپرم فعالتر و قوی تر و ارضا شدن شماهم احتمالش بیشتره که هر دو شانس پسر رو بیشتر میکنه.شما کاری رو که از دستتون برمیاد رو بکنید ولی بعدش رو بسپارید به خدا و فقط  سلامتیش براتون مهم باشه.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2742
رژیم بارداری من ۵ تا ۶ سال پیش بوده.چون سر هر دو بارداریم رژیم رو دنبال کردم.شاید چندتا نکته رو فرام ...

مرسی قربونت برم من رژیمم برای پسرزایی نیس کلا ۹۰ درصد میخوام که دختر بشه و رژیمشو گرفتم اما چون کلا سردی جات بود و منم سردمزاجم کلا سیستممو بهم ریخت و باعث شد که رحمم سرد بشه بخاطر همین هست که ۱۰ ماهه که اقدامم نتیجه نگرفتم شنیدم که سردمزاجی باعث دیرزایی میشه بخاطر همین میخوام یکم با چیزای گرم رحممو گرم کنم اما از طرفی هم دلشوره دارم که نکنه پسر بشه ولی جنسیتو سپردم به خدا فقط سالم باشه.....

من یه دختر داشتم که ۱۶ ماهگیش بخاطر تزریق آمپول از دستش دادم،بخاطر همین بیشتر تمرکزم رو دختر بودنه البته اصراری ندارم فقط سالم باشه خدا اگه صلاح میدونه بهم دختر بده

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
مرسی قربونت برم من رژیمم برای پسرزایی نیس کلا ۹۰ درصد میخوام که دختر بشه و رژیمشو گرفتم اما چون کلا ...

عزیزم..ان شااله ی دختر ناز خدا بهت بده.منم چون پسرمو۲۵هفته ازدست دادم  دلم میخواد خدا اول ی پسر بهم بده تادلم اروم شه والبته بعدشم دختر میخوام. ولی توکل کردم ب خدا.

رژیم بارداری من ۵ تا ۶ سال پیش بوده.چون سر هر دو بارداریم رژیم رو دنبال کردم.شاید چندتا نکته رو فرام ...

خداگل پسرتونو حفظ کنه.ممنونم دوستم. اخه میترسم گرمی زیاد بدباشه و انزیمهای کبد بره بالا. اخه من طبعم گرم وخشکه. و سربارداری قبلیم بشدت انزیمهام رفت بالا و جفتم ۲۵هفتگی کنده شد نمیدونم علتش چی بود براهمین زیاد گرمی نمیخورم وسپردم به خدا.ولی چون بچم پسر بود وحسرتش به دلم موند ارزو دارم بازم بیاد بغلم.

مرسی قربونت برم من رژیمم برای پسرزایی نیس کلا ۹۰ درصد میخوام که دختر بشه و رژیمشو گرفتم اما چون کلا ...

وای عزیززززم.چقدرررر ناراحت شدم بخدا😣😣😣انشالله همونی بشه که دلت میخواد.قرص ویتامین ای ۴۰۰ هر روز هم خودت بخور هم همسرت قدرت و توان باروری زن و مرد رو خیلی بیشتر میکنه.ولی تمام چیزایی که گفتم گرمیه.اینارو بخور و اقدامت رو بنداز بعد از پاک شدنت انشالله که نتیجه بگیری

2740
خداگل پسرتونو حفظ کنه.ممنونم دوستم. اخه میترسم گرمی زیاد بدباشه و انزیمهای کبد بره بالا. اخه من طبعم ...

آره دقیقا همینجوریه.منم دلم میخواست همونی بشه که از دستش دادم.نمیدونم من که این مراحل رو رفتم و همچین مشکلی برام پیش نیومد.

عزیزم..ان شااله ی دختر ناز خدا بهت بده.منم چون پسرمو۲۵هفته ازدست دادم  دلم میخواد خدا اول ی پسر ...

انشالله هرچی مادر دلسوخته هست نتیجه میگیره و دامنش سبز میشه از همین روزهای عزیز میخوام هیچ زنی شرمنده ی همسرش نشه....مخصوصا من و تو

وای عزیززززم.چقدرررر ناراحت شدم بخدا😣😣😣انشالله همونی بشه که دلت میخواد.قرص ویتامین ای ۴۰۰ هر روز ...

مرسی عزیزم لطف کردی 

ببخشید ی سوال دیگم دارم.شماسر بارداری دومت سرکلاژ کردی؟

بله

2706