2733
2739
عنوان

شما دکتر ابطحی رو میشناسن؟

3846 بازدید | 19 پست
دوستان خواستم ببینم شما دکتر یاسمن ابطحی -تهران کلینیک- رو میشناسین؟ نظرتون چیه؟ دکتر پسر من هستن ایشون ولی نظراتشون کمی با مطالب سایت پرفسور سلطانزاده فرق داره.
خانم ابطحی قطره ترکیبی مولتی ویتامین و آهن رو واسه پسر شش ماهه من تجویز کرده. دکتر سلطان زاده میگه این قطره ها آهنشون کمه. شما چی میدین و در چه زمانی؟ من باید ناشتا بهش بدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
دکتر پسر من هم هست، این موردی که گفتی برای من هم سوال بود، یعنی وقتی توی اطرافیانم که بچه کوچک دارند دیدم که قطره مولتی ویتامین و آهنشون جداست، مراکز بهداشت هم جدا می دهند، از یه دکتر دارو ساز فرقش رو پرسیدم گفت که آهن اونی که جداست بیشتره ولی برای بچه های سالم زیاد مهم نیست، حالا تو ویزیت بعدی حتما می پرسم، راستی واکسناش رو هم پیش ابطحی بردی؟
man avalinnnn marize doctor abtahiam vaghti ke antern bood man pishesh raftam hanoozam gahi miram bachehaye familemoonam hame bade man pishe oon miran harfesh rad khor nadareh aslanam badakhlagh nist jedie faghat ama motmaeen bashin hichki nemitoone roo daste doctor abtahi boland she mahsharehhhhhhhhhh alie harf nadareh man ke asheghesham
2706