2733
2734
سلام دوست جونیا
من از این روکش های مبل میخوام ، هر کی داره و نمیخواد عکسشو بذاره و قیممتشو هم بگه ، من میخرم ازش
سلام عزیزم من دارم تهرانم فقط دوماه تقریباکشیده سده رومبل عکسشوبرات میذارم نقره ای خیلی شیکه برای مبل استیل 9نفره وشش ناهارخوری اگه خواستی بزنگ شمارمومیل میکنم ساکن کجایی
دنیا دو روزه بیاین همدیگرو بر همیشه دوست داشته باشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مبلامم تازه خریدم میخاستم رویه حاضری بگیرم دیدم جنسشون اشغاله پارچه گرفتمدخیاط دوخت حالا شوهرم میگهد نبایدروشونوبکشی دیده نشن روشونوبرداشته اگه واقعابخای همون فیمت میدم
2742
منم مبلام رو تازه گرفتم ، اما دخترم 3.5 سالشه ، نمیتونم همش بهش بگم رو مبلا نرو ، گناه داره طفلکی
میخوام کاور بکشم رو مبلا تا خیالم راحت باشه ، مدلشو ببینم ، خوشم بیاد حتما میگیرم ، چون خیلی لازمه برام
2740
گلم سمت ما تهرانسریم یه مغازه داره برا مبل راحتی 7 نفره میده 135 تومن از همینا که کش توش رد شده میخوای دیگه هر رنگی هم بخوای برات میدوزه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
شوهرم بکل بارومبلی وروفرشی واین جورچیزامشکل داره برعکس فرشمم روشنه اگه کسی براستیل خواست بهم خبربده حتماخوشش میادچون برپارچش کلی بازاروگشتم نقره ای براق
به نظرم پارچه بگیربدوزخالم ازاین کش داراوچین چینبا گرفته کشاش همه شل شداون به من گفت بدوزم بهتره بعدروکشم اخه بدردت نمیخوره مال شماراحتیه مال من استیل الان نمیتونم عکس بگیرم خونه مادرشوهرم هستم شایددوسه روزطول بکشه برم خونه میذارم از مدل من بدوز
2706