2752
2734
عنوان

دخترایی که طرفدار برابری هستن

269 بازدید | 26 پست

اگه شوهرتون یا پارتنرتون میلیاردر باشه ، بازم دنگ کافه تونو میدین ؟؟ نمیزارین کوجکترین هزینه ای براتون بکنه ؟

البته که برابری با دنگ کافه دادن حل نمیشه ، اینکه بری رستوران پول غذاتو بدی برابری نیست 

ضمنا من تاحالا پسر پولدار ندیدم که بگه غذاتو خودت حساب کن 

برابری یعنی اگه زن نمیتونه ۴ تا شوهر کنه صیغه ی ۴۰ نفر نمیتونه بشه همزمان ، مرد هم نباید بتونه ، اگه ارث زن تماما به شوهرش میرسه ، برای مرد هم باید تماما به زنش برسه ، دیه ی مرد و زن باید برابر باشه ، اما حتی دیه ی جنینی که جنسیتش معلوم هم نیست از جنین دختر بیشتره ، اگه زن واسه هرچی نیاز به اجازه ی شوهر داره ، مرد هم باید احازه ی زنشو داشته باشه ، و خیلی مسائل دیگه ، برابری یعنی این که یه انسان ازاده باشی ، تو نزاری طرف یه قرون هم برات خرج کنه ولی بتونه سرتو ببره بچرخونه تو خیابون و هیچکس هیچی نتونه بهش بگه چه استقلالیه؟

اما سوالم از دخترخانما اینه شما که دنگ غذاتونو میدین ، اگه دوست پسرتون یا شوهرتون انقد پولدار باشه که ۱۰۰ میلیون براش پول خرد باشه مدام شمارو ببره رستورانای گرون و خفن ، پول غذاتونو حساب میکنید که برابر باشید ؟

امیدوارم جوابا صادقانه باشه 

دختری از آهار🦚

مخالف حساب کردن دنگ کافه توسط دختر هسدم ✔️

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه اون باید حساب کنه

مگه من گفتم بریم بیرون 

توخونه نون ربمو میخوردم 😄🤪

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

رابطه براساس توافق دوم اینکه چرا نقش زنا رو کامل نمی بینید؟ کی خونرو تمیز، میکنه اشپزی میکنه و خونرو مدیریت میکنه  مستقلم باشه پول لباساشم خودش میده بعد شوهرش نتونه یه رستوران دعوتش کنه؟؟ کلا به مرد دوست داره محبتشو با پول و حمایت مالی نشون بده بر خلاف زنان

😎💚🐬

حتی اگه میلیاردر باشه من واقعا نمیتونم بپذیرم که یکی خرجمو بده 

زن و مرد از لحاظ فیزیکی یسری تفاوت ها دارن ولی دلیل نمیشه ارزش یکی بیشتر باشه...هردو انسانن 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!

حقیقتش ازنظرم ربط نداره

حساب  نمیکنم  چون فرقی ب حالش نداره پولای من و اون نداره همش مال خودشه🤌🏻

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

قطعا بستگی داره تا چه میزان رابطه پیشرفت کرده. اگه خودش بگه حساب میکنه حرفی نیست ولی از نظرم‌ بحث برابری نیست؛ من غرورم‌ و شخصیتم‌ اجازه نمیده. برابری‌ رو چیزای‌ دیگه ای میدونم 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH

این چیزای که گفتی بیشتر بستگی داره

مثلا شما کسیو دعوت کنی مهمونش کردی

خودم بشخصه حتما خودم حساب میکنم اگه دعوت کرده باشم

و اگرم کسی منو دعوت کرده باشه حتما یه جایی براش جبران میکنم اگرم دنگی باشه خوب بدون شک دنگ خودمو میدم.

و البته این چیزی که شما گفتید طرف دیگه نیازی به پول نداره😅

اگه پول داشته باشم چراکه نه

مشکلات وحق وحقوق ما خانما با یه تاپیک حل نمیشه قانونمون از ریشه مشکل داره .

سوالم کاملا بخاطر یه کنجکاوی بود 😅 تو یه تاپیک دیگه همه گفته بودن که ما خودمون حساب میکنیم ، اما الان ک من پرسیدم اگه شوهرشون پولدار باشه بازم حساب میکنن یا ن ، همه مخالف حساب کردن توسط خانم ها شدن 

دختری از آهار🦚
2706