2737
2734
عنوان

چشم همچشمی

242 بازدید | 17 پست

شما براتون پیش اومده که مثلا برید خونه کسی و دوست داشته باشید زندگیتون رو شبیه اون طرف کنید یا خونه ای مثل خونه اونا داشته باشید و یا هر حس دیگه اینجوری؟

نه والا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فراووووون.....البته خیلی وقتا ام خوشالم ک جایه خیلیا نیستم مخصوصا تو فامیل خودمون اما باز دوسدارم جای ی سری افرادم باشم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2738

اگه خونه بزرگ و دلباز ببینم البته که دوس دارم همچین خونه ای داشته باشم

ولی نه از رو چشم و همچشمی 

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

اره بنظرم هرکسی حداقل یکبار همچین حسی رو تجربه کرده منم قبلا برام پیش اومده ولی بزرگتر ک شدم و دیدم باز تر شد و الان اصلا اینجوری نیستم حتی اگه طرف خیلی سطح زندگیش از من بالاتر باشه حسرت نمیخورم اصلا 

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
2706