2733
2739
عنوان

پریودام منظمه چرا باردار نمیشم

18144 بازدید | 12 پست
سلام دوستای عزیز.حدود 8 ماهه اقدام کردم به بارداری با توجه به اینکه فیبرومای بزرگی هم دارم ولی پریودام منظم شده قبلا اینجوری نبودم ولی الان دقیقا همون روز پریود میشم پس چرا باردار نمیشم یعنی میتونم امیدوار باشم که باردار میشم به زودی یا نه؟؟
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم گلم ولی از روی شکمم احساس میشه دکترم گفت اقدام کن اگه بعد6 ماه باردار نشدی بیا پیشم.حالا میترسم برم وبزرگتر شده باشه. قبل از بارداری به خاطر فیبروم پریودم خیلی زیاد بود دوروز اول ببخشیدا از ترس کثیف کاری جایی نمیرفتم و عین بجه ها یه چیزی زیرم پهن میکردم ولی حالا هم منظم شده هم خیلی کمتر و بهتر اصلا اذیت نمیشم.......
2728
می ترسم از عمل می ترسم دوست ندارم عمل شم می ترسم به رحمم ضربه وارد شه.آخه پس چه جوریه که بعضیا با فیبروم باردار میشند و زایمانم می کنند.عروس همسایمون اصلا نمیدونست فیبروم داره باردار شد،درد داشت، دکترش همراه زایمان فیبرومشم در آوردند.....
2740
عزیزم یکی از فامیلهای ما فیبروم داشت باردار شد ولی دکترش گفت باید جنین رو سقط کنی چون اگه بزرگتر بشه جنین داخل شکم می میره و مکافاتش بیشتره . اونم سقط کرد و ببعدش هم عمل کرد . الانم یه دخمل خوشگل داره . به نظرم اول فیبرومو معالجه کن گلم .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

به مدت سه ماه به طور مداوم قطره ویتاگنوس 40 قطره صبح ناشتا

40 قطره شب قبل خواب بخورید صد در صد نتیجه میگیرید به احتمال خیلی زیاد سر یک ماه نتیجشو میبینید،

ی مورد دیگه هم پیاز درمانی کنید 

رد خور نداره که با این دو تا روش حتما به نتیجه میرسید