2737
2739
سلام شوهرم ماموریت هست و شنبه میاد 33 روزه زایمان کردم تقریبا از بیست روز بعد زایمان کاملا پاک شدم و هیچ خون ریزی نداشتم تا یک ماه بعد زایمان الان سه روزه خون ریزی شدید دارم از پریود هم شدید تر علتش چیه و میتونه خطرناک باشه ممنون میشم کمکم کنید چون تا شبنه دست تنهام و با دوتا بچه نمیتونم برم دکتر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
طبیعی یه ممکنه خیلی نشست و برخواست کردی یا پیاده روی زیاد کردی تا سه چهار ماهی به خودت نباید فشار بیاری
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
اگه به دکترت زنگ بزنی بهتره چون خواهرم وقتی زایمان کرده بود بعدازچندروز خونریزی شدید داشت بیش ازحد که بردیمش بیمارستان گفتند تکه جفت تو رحمش مونده که کورتاژ کردند خداراشکر خوب شد به نظر من ازکسی کمک بگیر برو دکتر خدایی نکرده مشکلی برات پیش نیاد
اره فعالیتم خیلی زیاده چون دیگه دست تنهام و مجبورم از فردا زایمان همه کارو خودم کردم شوهرمم کمک کرد بنده خدا ولی بار اصلی رو دوش خودم بود خدا کنه چیزی نباشه اگه چیزی باشه که نیاز به بیمارستان رفتن باشه دوتا بچمو چیکار کنم پیش کی بزارم غم این چیز اومده تو دلم
2706