2733
2734

دوستان خیلی به راهنماییتون احتیاج دارم، آیا تا حالا کسی تو اقوام و نزدیکانش سرطان حنجره رو بدون جراحی یا بدون برداشتن کامل حنجره درمان کرده؟ آیا تا حالا کسی سرطان حنجره آشناهاش فقط با شیمی درمانی و پرتو درمانی درمان شده؟ و کجا و پیش کدوم دکتر انجام دادن؟ 

بله 

بوده

پرتو درمانی توی اهواز انجام داد، گفتن فایده نداره باید حنجرش تخلیه بشه ولی رفت تهران و لیزر انجام داد

الان چند ساله ک تحت نظره، دارو میخوره ، چکاپ میکنه خدارو شکر برنگشته

اما نمیدونم دکتراش کی بودن

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
بله  بوده پرتو درمانی توی اهواز انجام داد، گفتن فایده نداره باید حنجرش تخلیه بشه ولی رفت تهرا ...

مرسی عزیزم خیلی نگرانم آخه اندازه توده مادرم ۵/۵ سانت بوده و شهرستان گفتن که باید حنجره تخلیه بشه و نوعشم بدخیم هست ولی  تهران داره شیمی درمانی و پرتودرمانی انجام میده نمیدونم باهمین ازبین میره یا نه خیلی نگرانم و ناراحتم ، شیمی درمانی و پرتودرمانی هم خیلی مادرمو ضعیف کرده و بهش فشار آورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم خیلی نگرانم آخه اندازه توده مادرم ۵/۵ سانت بوده و شهرستان گفتن که باید حنجره تخلیه بشه و ...

نگران نباش انشالله خوب میشه

این آشنای ما هم خیلی نگران بودن و حتی شیرازم گفتن باید تخلیه بشه

ولی خدارو شکر با لیزر درمانی خوب شده

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2731
سلام مادرتون چطوره خوب شدن؟؟به مادر منم گفتن باید حنجرشو سوراخ کنه اگه خوب شدن میشه دکترشو معرفی کنی ...

سلام والا مادر من در مرحله انجام شیمی درمانی و پرتو درمانی به امید خدا که جواب بگیره

علائم مادرت چی بود میشه بهم کامل بگی وبعد چند وقت مشکلشو فهمید

غذا توی گلوش گیر میکرد یعنی باید آب میخورد که غذا پایین بره ، ۴ تا دکتر توی دوسه سال میرفتیم میگفتن غذای گرم و سرد خوردی برای همونه ، احمقا نمیگفتن سی تی اسکن گردن بگیر که مطمین شی میگفتن چیزی نیست غذای گرم و سرد خوردی برای همونه!!! بعد که بزرگتر شد ۵/۵ سانت تازه فهمیدن

کنسر حنجره داشتن عزیزم؟ کجا و پیش کدوم دکتر انجام دادن؟ شیمی درمانی و پرتودرمانی رو باهم انجام دادن؟ ...

والا نمیدونم فقط می‌دونم سرطان حنجره داشت یه مدت ازاین لوله تو گلوش سوراخ کردن گذاشتن بعد شیمی درمانی کرد خوب شد

☕🎵🍫🍻
غذا توی گلوش گیر میکرد یعنی باید آب میخورد که غذا پایین بره ، ۴ تا دکتر توی دوسه سال میرفتیم میگفتن ...

مامان منم اونجوری بود ۵سال بردیم نفهمیدن همش میگفتت اسید معدس برای مامان من ۴سانت انشالله که خوب بشن به حق ۵تن به مامان من گفتن اگه عمل کنیم حنجرش آسیب میبینه باید گلوش سوراخ بمونه با میکروفن حرف بزنه به مادر شما پیشنهاد عمل ندادن؟؟؟

مامان منم اونجوری بود ۵سال بردیم نفهمیدن همش میگفتت اسید معدس برای مامان من ۴سانت انشالله که خوب بشن ...

انشالله که همه مریضا هرچه زودتر خوب بشن ، چرا پیشنهاد دادن ولی دو تا دکتر دیگه گفتن شیمی درمانی و پرتودرمانی کنین