2733
2739
سلام به همه مامان های خوشکل و نازی که اردیبهشت 1390 قراره نی نی های تپلی رو در آغوش بگیرن و مسئولیت شیرین مادر شدن رو با جون و دل آغاز کنند!

این تاپیک رو ایجاد کردیم تا از لحظه لحظه با هم بودنمون لذت ببریم و دوران شیرین پس از تولد نی نی ها رو بدون نگرانی سپری کنیم.

1) هر کدوم از مامان ها که نی نی خوشکلشون به دنیا اومد بیاد و عکس فرشته نازشو اینجا بزاره و دل همگی رو شاد کنه.

2) اگه دوست داشتین در مورد زایمانتون و اینکه ایشالا راحت و بی دردسر بوده برامون حرف بزنید تا نگرانی مادر های آینده کمتر بشه.

3) در مورد دوران شیردهی و هر پرسشی که برامون پیش میاد میتونیم اینجا به هم کمک کنیم تا خیالمون راحت باشه که مسایل پیش امده منحصر به خودمون تنها نیست.
تا لحظه وصال و دیدن معشوق راهی نمونده ...

میدونم که همگی داریم روز شماری میکنیم و در تدارک مهیا سازی آمدن نی نی ها هستیم.

چیدن وسایل اتاق ، آماده کردن ساک لباس برای بیمارستان ، ...

خدایا به همه ما آرامش و صبر بده تا این روزهای اندکی سخت رو به راحتی سپری کنیم .

بار الها ، رشد و بالندگی کودکانمان را کامل کن و برای یک زندگی عالی و شاد هر آنچه را که لازم است بهشان ببخش !
سلام مریناز جون:چه تاپیک مفید و جالبی زدی.ممنون.هر چند من هنوز تردید دارم که مامان بشم یا نه؟اما میتونم کلی ازتون چیزهای مفید یاد بگیرم و شاید خدا خواست و تونستم تصمیم بگیرم و منم به جمع مامانها ی اینده اضافه شدم.برای همتون بهترین آرزوها رو دارم.
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الی جون سلام.خوش اومدی........

به نظره من هم که تاپیک هیجان انگیزی هست ............مخصوصا با دیدن عکس نی نی هایی که به نوبت به دنیا میان.

فقط قبلش لطفا مامان ها بیان تا با هم آشنا بشیم و تاریخ تقریبی زایمان رو بدونیم
2738
سلام به همه ی مامانای گل اردیبهشت 90
مریناز جون مرسی از تاپیک قشنگت........

من الان 33 هفته و 4 روزمه ...........تاریخ تقریبی زایمانم 10 تا 15 اردیبهشته
خوشحال میشم منم دوست خودتون بدونید
2706