2733
2734
سلام میخوام اتاق نینی رو موکت کنم...موکت طرح دار و عروسکی...میخواستم بپرسم اگه میدونین کمک کنین چه موکتی بگیرم که هم عروسکی باشه و هم قیمت مناسب باشه یعنی از متری 10 تومن بیشتر نباشه....یه سوال دیگه هم اینه که ایا این موکت ها عرض 3 متره یا عرض 2 متر؟پالاز موکت متری چنده؟؟؟کجا برم بهتره؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچه ها...اخه کف خونه ما سنگه و هیچ جایی برا رو زمین نشستن نیست و قالی ها هم همه کوچیکن...میخوام اتاق نی نی موکت شه که هم برا خودم راحت باشه و هم نی نی برا بازیش و موکت خوب میخوام...اخه کف پوش جنسی نداره که...بچه بخوره زمین چی؟درباره موکت نمدونین؟؟؟..
بچه ها...اخه کف خونه ما سنگه و هیچ جایی برا رو زمین نشستن نیست و قالی ها هم همه کوچیکن...میخوام اتاق نی نی موکت شه که هم برا خودم راحت باشه و هم نی نی برا بازیش و موکت خوب میخوام...اخه کف پوش جنسی نداره که...بچه بخوره زمین چی؟درباره موکت نمدونین؟؟؟..
2740
منم سوال هیوا جون رو دارم. من چند جا بهم معرفی کردن. ..مولوی رفتم موکتای خوب و عالیش متری چهارده تومن بود. طرحهای عروسکی اش هم کم بود .متری شش و نیم بود. سهروردی هم باید برم سر بزنم. ببینم موکتای اونا چه شکلیه
سلام عزیزم.منم هم میخواستم اتاق نی نی رو موکت طرح کودک بزنم.معروف ترین و متنوع ترین مال پالاز موکته اما همون هم از نزدیک وقتی دست میزنی خیلی زبر و خشنه.فقط طرح هاش خوشگلن.....من دیدم متری 10500 بود.به جز هزینه ی نصب....شوشو وقتی از نزدیک دید نذاشت بگیریم گفت زبره و بچه اذیت میشه.مخصوصآ وقتی گاگله کنه.اما دوست داری برو از نزدیک ببین....رنگ هاش هم هر رنگی نداره.زرد و نارنجی و صورتی و آبی بود....طرح هاش فرق میکرد.........من موکت ساده هم نگاه کردم که با سریش ست کنم اما اونایی که نرم و ضخامت داره خیلی گرون بد.متری 25 تومن
2706