2752
2734

از صبح پیام دادم یخورده پول بزن یا بدم بخودش یا واسش یه تیشرتی چیزی بخرم چهلم شوهرش امروز تموم شده گناه داره همش با یه لباس مشکی بوده. از صبح که جواب نداد دوباره شب پیام دادم چرا نزدی گفت مااز این رسما نداریم لازم نکرده

نمیدونم اگه خدایی نکرده این اتفاق واسه خواهرخودشم میفتاد با اینکه وضعشون  ازخواهر من خیلی بهتره بازم این حرفو میزد بی انصاف

حالا گذشته از این رسم نمیگه این زن و بچه بدون حقوق و بیمه و پول و خونه و با این روحیه ی ناراحتشون نیاز به حمایت دارن . میدونم خودشم پول نداره اما میتونس با اینکار خوشحالش کنه

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤

خدا هیچ زنی رو محتاج شوهرش نکنه ادم نیستن به خدا

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عادتش بده هنیشع خودت پول داشته باشی که واسه اینجور چیزا بهش نگی پول بده خدا هنسرخواهرتم بیامرزه

خیلی نفهمه دیگه نمیگه این میره خونه ننش پول داره نداره

همیشه همینه

سر همین چیزاس شوهر نمیکنماااا اعصاب ندارم سر این مسائل سردرد بکشم

نه بخدا همه اینجوری نیستن

دامادای  خودشون واسه زناشون جونشونم میدن

یعنی خودت اندازه ی تیشرت ک برا خواهرت بگیری پس انداز نداری اصلا چرا باید این چیزا رو ب شوهرتون بگید ...

چرا بخدا هرچیم دستم باشه واسه بچم خرج میشه اونکه نمیفهمه الان بچه میره بیرون یهو دلش یچی میخواد همیشه من لنگم و پسرم تو حسرت

2706