2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان شنگول میشناستون  

آقا گرگه هم احتمالا میشناسه  

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
2742

بابای شنگول   خوده شنگول کجاست؟؟

عاقا اصلا شنگول بابا نداشت اگه بابا داشت ک مامانم مجبور نبود بره همش غذا بیاره ک اقا گرگه بخوره بچه هاشو😡

ببخشید ک به اقای وقیح توهین کردیم مارو انداختین بیرون واقعا شرمنده😏😒😡

چه خوب بعد چند سال هنوز رمز وروود یادتون مونده 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2740
اصلا نمی تونم ارتباط برقرار کنم . الان هم مثل قدیم اعضا شبانه روزی داره سایت ؟ 

اره همیشه هستن بچه ها کلی کلوپ ها دیگه نیست

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
اره همیشه هستن بچه ها کلی کلوپ ها دیگه نیست

ولی

عجبـــ

اينم يادمه 🤣🤣🤣

از عرشيا خبر دارى ؟ 😁

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706