2752
2739

ازدواج با یه آدم بیعار و علاف و معتاد و گنداخلاق اشتباهه

ازدواج با یه فرد خوش اخلاق خانواده دوست اهل زندگی درسته

کلی نمیشه گفت عزیز

به شرایط فرد و طرف مقابل بستگی داره

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شرایط همه ادم ها با هم فرق میکنه یکی دوران مجردیش بهترین دوران زندگیش بوده یکی متاهلی بعد قطعا در زندگی متاهلی طرف مقابل خیلی نقش پر رنگی داره من الان مجردم و واقعا راضی ام و اصلا به ازدواج فکر نمیکنم

هرکدوم که طرف مقابلت خوب تره.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731
چیش خوبه متاهلی؟

همه چیش این‌ه یکیو داشته باشی همراهت باشه همدلت باشه عاشقت باشه برا خوشبختیت تلاش کنه بهت محبت ‌کنه هرکاری کنه که خوشحال بشی یه زندگی خوب  داشته باشی شوهر خوب بچه خوب و..

برعکس شد چی؟ ویه چیز دیگه خیلی مهمه برام چقدر رابطه مهمه تو ازدواج؟

اون دیگه بستگی به انتخابت داره

مهمه اما تا وقتی طرف باشه من همسرم الان ۱۶ روزه بخاطر شغلش ماموریته ولی این باعث نمیشه ذره ای از عشق بینمون کم بشه و بعدا که برگشت جبران میشه

2740

هر دو خوبه 

واسه من که خوب بوده 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی