2733
2734

سلام دوستان کسی درمان خونگی طب سنتی  ایرانی تجربه هرچی دارید بگید لطفا....پسرم ۳سال ونیمشه یک هفته س خروسک ولش نمیکنه همش توخونه م ...خیلی اذیت میشه .از یک سالگی اینطوری شد حالا دیگه هریک ماه یه بار اینطوری میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادمه به پسرم بارهنگ و نبات دم میکردم میریختم شیشه شیرش صبح بهش میدادم بخور سرد هم یکسره روشن بود

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2728

خروسک اولش بدون علایم سرماخوردگیه بعد صداش میگیره نفس به سختی میکشه اگه شب نفهمی بچه درعرض چنددقیقه خفه میشه .تارها ی صوتی وحنجره رودرگیرمیکنه .درحال حاد علائم سرماخوردگی وتب نیز همراهشه.الان بعدیک هفته پسرم بدترشده صداش گرفته ابریزش خس خس سینه بینیش گرفته بدنش داغه .....اوووووه

2738

سلام از داروی امام کاظم استفاده کنید چون باعث التهاب کاذب در گلو و بالابردن سیستم ایمنی بدن میشه من واسه پسرم استفاده میکنم همین الانشم خروسک گرفته و باید مجدد استفاده کنه