2733
2734
عنوان

هر کی میخواد لاغر بشه

148289 بازدید | 4981 پست
سلام دوستای گلم . روش ما برای کاهش وزن 500گرم تا یک کیلو در هفته کالری شماری هست ،اگر در کنار رژیم روزانه ورزش و پیاده روی هم داشته باشین حتما این مقدار کاهش هفتگی خواهید داشت . کالری مورد نیازتون رو میتونید از این لینک محاسبه کنید . http://mahshar.com/nutrition/daily_calorie.html همچنین کالری خوراکی ها رو از این سایت : http://kermany.com/?part=menu&inc=&id=112 *** دوشنبه هر هفته وزن کشی داریم *** اینــــــم دوستان خوب من ، مانکن های آینده شروعـــــــــــــــــــــــــــــی دوباره (بعد از یک وقفه ی کوتاه دوباره تصمیم گرفتیم در کنار هم در سال 95 به وزن ایده آل مون برسیم ) جدول گروه خوب و دوست داشتنی مون ** دوشنبه 20 اردیبهشت 95 ** آپلود عکس ===================================== جدول گروه خوب و دوست داشتنی مون ** دوشنبه 12 بهمن 94 ** آپلود عکس ** با احترام فراروان اعضایی که فعال نبودن حذف شدند. ** دوستانی که جدیدا اسم شون وارد جدول شده اگه 2 هفته فعال باشن اطلاعات شون هم وارد جدول میشه در غیر این صورت حذف میشن . ** فعلا دیگه عضو جدید نمیگیریم ====================================== آروشای عزیزم بخاطر تلاش مداوم و اراده ی محکمت بهت تبریک میگم عزیزم امیدوارم همیشه همینطور مانکن و خوش اندام بمونی . آپلود عکس
تجربه ی من میگه که رژیم کالری شماری از همه ی رژیم ها بهتره ، چون تنوع مواد غذایی حفظ میشه و از همه ی گروه ها میتونی بخوری. در کنارش ورزش و پیاده روی مداوم.
این تجربه های یکی از بچه های تاپیک هست که در کاهش وزن موفق بوده امیدوارم به دردتون بخوره ( با تشکر از مهسان عزیزم که تجربه های خوبشو در اختیارمون گذاشت) سلام به همه در جواب سوالات : من 10 شهریور 91 در حالی که 14 ماه از زایمانم میگذشت و 86 کیلو وزن داشتم، کم خوری و پیاده روی رو شروع کردم تا قبل این تاریخ به شدت پرخور بودم و اصلا" تحرک نداشتم.در تاریخ 11 بهمن 91 یعنی دقیقا" بعد 5 ماه ، 21 کیلو کم کردم و 65 کیلو شدم. از اوایل تابستون امسال تا 27 مرداد ،در حالی که به خاطر مسافرت ها و مهمونی های زیادی که میرفتم و همینطور کم شدن تحرکم نسبت به قبل، وزنم به 67800 رسید و دوباره از 27 مرداد به طور جدی شروع به کم خوری و پیاده روی مستمر کردم و تا الان وزنم رو به 61400 رسوندم. از اونجایی که دلم میخواد آزادانه هر چیز دلم میخواد بخورم از هیچ رژیمی تابعیت نکردم و به جز چند روزی، اصلا" کالری شماری هم نکردم. به طور میانگین برای صبحانه 30 تا 60 گرم نون + یک استکان چای شیرین + پنیر به اندازه ی یک قوطی کبریت +یک قاشق مربا خوری مربا می خورم. میان وعده ی من بین ناهار و صبحانه متغیر هست .گاهی اوقات 1-2 عدد میوه یا 10 تا بادوم خام یا 3 تا گردو می خورم . ناهار به طور میانگین 4-5 قاشق پلو می خورم. شام هم خیلی خیلی مختصر در حد یه کاسه ماست و خیار یا یه کاسه کوچیک عدسی یا خوراک لوبیا چیتی یا یه کاسه کوچیک سوپ سبک و کلا" هر چیزی توی همین اندازه و یا گاهی اوقات کمی میوه می خورم تقریبا" هر روز سبزی خوردن فراوون میخورم چون عاشقشم و جز خوراکی های آزاد توی رژیم هست سعی میکنم حتما" روزی دو لیوان لبنیات شامل شیر یا ماست بخورم در طول روز حداقل 8 لیوان آب می خورم نوشیدن آب زیاد باعث حفظ طراوت پوست و بالا رفتن سوخت و ساز بدن ودفع سموم بدن و همینطور از بین رفتن اشتهای زیاد به غذا و جلوگیری از یبوست میشه. طبق تجربه ای که از طریق مقالات مربوط به کاهش وزن به دست آوردم مصرف لبنیات ، حبوبات، یک روز درمیون خوردن تخم مرغ و همینطور مغزها مثل مغز بادوم خام و مغز گردو و گوشت باعث احساس سیری دراز مدت در طول روز میشه در طول رژیمم از مکمل ها هم استفاده میکنم مثلا" یه شب در میون زینک پلاس یا مولتی دیلی نیچرمید استفاده میکنم برای مقابله با افزایش اشتهای ناشی از مصرف مکمل ها ،آخر شب میخورم و............ پارسال که 21 کیلو کم کردم روزی 30-40 دقیقه پیاده روی تند داشتم در طول یک ماه گذشته روزی 16 دقیقه روی تردمیل به مسافت 2 کیلومتر ، یک دقیقه در میون دویدن با سرعت 9 و راه رفتن با سرعت 6 رو انجام میدم ................. کتابی هست به نام بدون اضافه وزن نوشته کارن دارلینگ و ترجمه گیتی خوشدل که روی من خیلی تاثیر گذار بود و توصیه میکنم حتما" بخونید قیمت خیلی مناسبی هم داره و توی این سایت http://www.nejebadiha.ir/showthread.php?t=1421 هم متن کل کتاب وجود داره که میتونید بهش مراجعه کنید و بخونید .............. برای اینکه کاهش وزنم استاپ نکنه پنج شنبه ها و جمعه ها کمی بیشتر از حالت رژیمی میخورم و فکر میکنم این مثل شوکی برای بدنم هست که یکنواختی باعث پایین اومدن متابولیسم بدنم نشه از طرفی با غذا خوردن به صورت نرمال در دو روز آخر هفته حرص و ولعی که گاهی اوقات در طول رژیم و کم خوری به سراغ آدم میاد خیلی خیلی کم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم ....... قد .... وزن فعلی ..... وزن هدف اسما ..... 175 ..... 73 ......... 62 آرمانا ...... 160 .... 68 ...... 58 خانومی .... 164 .... 95 .... 80 سوسی بانو ....165....65....57 + هر کی دوست داشت اطلاعاتشو توی این لیست وارد کنه ، قول میدم گروه خوبی داشته باشیم .
2728
2740
خانومی با اجازه ات وزن هدفت رو فعلا 80 زدم ، چون اگه یهو بخوای بگی هدفم 60 کیلو باید 35 کیلو کم کنی توی راه بی انگیزه میشی و ول میکنی . واسه همین هدفت رو کوچیکتر بگیر و وقتی بهش رسیدی دوباره به 15 کیلوی بعدی فکر کن. ایشاله که در کنار هم به وزن ایده آل میرسیم .
سلام منم هستم وزنم 76 وزن هدفم 55 قدم 159
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2706