2737
2739
عنوان

جدا کردن جای خواب ... کمک کنید لطفا

1182 بازدید | 9 پست
سلام .. دخترم 2 سال و 7 ماهشه و میخوام جای خوابش رو جدا کنم ولی اصلن راضی نمیشه الان 2 شبه که با یک ساعت گریه و داد و بیداد خوابش برده ... براش جایزه خریدم توضیح دادم عروسک تو تختش گذاشتم ولی هیچ کدوم جواب نمیده .. با گریه هاش چه کار کنم ؟؟ تو اتاقش بمونم یا برم؟؟
یه برنامه بود توی من و تو به نام جو فراست درباره این موضوع هم یه بخشی داشت میگفت باید در برابر خواسته بچه ها مقاومت کنید و صبور باشید البته بدون خشونت و دعوا ولی اگه هرچند بار هم بیاد توی اتاق شما باید برش گردونی اتاق خودش وقتی دخترت بفهمه قاطع هستی کوتاه میاد
البته خودت زبون دخترتو بهتر میدونی ببین چطوری راضی میشه مثلا اتاقشو یه تغییری بده که براش جذاب باشه و تازگی داشته باشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ماه کوچولو عزیز از شش ماهگی جداش کن خیلی بهتره .. من هم همین اشتباه و کردم و الان پشیمونم چون شاغل بودم و میخواستم نبودنم رو کمتر احساس کنه گذاشتم تا الان تو تخت خودمون بخوابه و الان کار خیلی سخت شده .. اگر الان خودت اذیت بشی بهتر از اینه که بعدها اونو اذیت کنی
فکر کنم باید کمی صبوری کنی و گریه هاش را تحمل کنی اینجوری برای خودش هم بهتره اگه بفهمه که با گریه میتونه خواسته اش را بدست بیاره این اخلاق روش میمونه البته اولش سخته ولی ایشالا جواب میگیری دیدی توی اون برنامه چقدر دخترش گریه میکرد
منم دخترم 35 روزش بود بردمش توی اتاق خودش اون که متوجه نمیشد ولی برای من خیلی سخت بود الان ولی هردو راحتیم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2740
تا قبل از سه ماهگی خطر داره به خاطر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد..دور از جون بچه هاتون اما بعد از اون یه دستگاه واکی تاکی بزارید کنارش که بیدار شه بفهمید بعد هم هر بار بیداری رو نباید جدی گرفت باید بزارید نوزاد یاد بگیره خودش خودشو بخوابونه اما بالای یک سال دیگه قدغنه.مخصوصا مادرا بچه های پسر رو بعد از یک سالگی تو تخت و حمام با خودتون نبرید.......این یه نظریه جدید روانشناسیه...سال 2009 تو امریکا تحقیق شده و بچه ها بعد از یک سالگی با والد غیر همجنس تماس بدنی نداشته باشن...............این همه مشکلات زناشویی که تو جامعه ما هست ماله اینه که مادرای ما پسراشونو تا ....سالگی با خودشون میبرن حموم و...چیزای دیگه ..ترو خدا یه کم به فکر روان بچه ها باشیم......
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ما یه اتاق خاب داریم که فقط تخت بچه رو گزاشتیم. خودمونم پائین تخت میخابیم. دخترمو از پنج ماهگی عادت دادیم که روی تخت خودش بخابه اونم بدون گزاشتن روی پا. خیلی دلم میخاست دوتا اتاق خاب داشتیم عادتش میدادم به تنهایی. با اینکه حتی وقتی خابه دلم براش تنگ میشه.
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.