2737
2739

سلام خوشگلا یه سوال دارم آقایی که خیلی دیر به دیر ببخشید دفع ادرار داره مشکل داره؟باید بره دکتر؟ به نسبت مایعات زیادی که میخوره دستشویی نمیره مرسی

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه من فکر میکردم مردا کنترل ادرارشون کمتر باشه

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2740

بچه ها کسی اینجا اطلاعات پزشکی داره منم یه سوال بپرسم ؟

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
بچه ها کسی اینجا اطلاعات پزشکی داره منم یه سوال بپرسم ؟

بپرس دورهم جواب میدیم :-)

بپرس دورهم جواب میدیم :-)

ممنونم عزیزم، میخواستم بپرسم کسی میدونه حالت پرش و نبض تو جاهای مختلف بدن واسه چی هست ؟؟؟

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
ممنونم عزیزم، میخواستم بپرسم کسی میدونه حالت پرش و نبض تو جاهای مختلف بدن واسه چی هست ؟؟؟

انگار ریشه عصبی داره

انگار ریشه عصبی داره

خودمم همین فکر رو میکنم ولی خب همش بهش فکر میکنم و استرسم بیشتر میشه

خودمم همین فکر رو میکنم ولی خب همش بهش فکر میکنم و استرسم بیشتر میشه

همین دیگه عصبیه

2706