2737
2739

دکتر به من گفته که باید این تست را انجام بدم و تهران هم نیستم . اینجا یه آزمایشگاه نمونه را میفرسته آلمان و یکی یگه میفرستهآزمایشگاه نیلو تهران . به نظر شما از نظر دقت تفاوتی هست ؟

با تولد پسرم خداوند معجزه ای را برای یک عمر در برابرم قرار داد .

سلام بنطرم آلمان بهتره من خودم بیمارستان پارس دادم فرستاد آلمان

دکترم گفت از نیلو بهتره

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به نظرم با دکترت مشورت کن که کجا بهتره انجام بدی...مال من رو هم فرستادن آزمایشگاه دنا تهران که از اونجا انگار  می‌رفت هنگ کنگ...ولی هم ازدکترم و هم از مرکز ژنتیک پرسیده بودم هردو گفتن اینجا انجام بدم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2738

دکتر من گفت یا دنا بده یا بیمارستان پارس گفت این دوتا خوبن

فک کنم 10 روزه اومد

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
من دکترم پیشنهاد داد بدم اما ندادم و همون غربالگری بسنده کردم،اما کاش میدادم 

چرا؟ چی شد بعدش؟

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
دکتر من گفت یا دنا بده یا بیمارستان پارس گفت این دوتا خوبن فک کنم 10 روزه اومد

من تهران نیستم . این دو تا که میگید ایران انجام میدن یا ارسال میکنن خارج از کشور ؟

به نطرم این آزمایش خیلی خوبه ادم خیالش راحت میشه

دکتر سونوگراف من گفت فوقش کالسکه نگیر اما این آزمایش بده خیالت راحت بشه

به نطرم این آزمایش خیلی خوبه ادم خیالش راحت میشه دکتر سونوگراف من گفت فوقش کالسکه نگیر اما این آزما ...

بله ولی من میمیرم تا جوابش بیاد مخصوصا که گفتن بعد از تعطیلات انجام میدن

2706