2733
2739
سلام
دخترم داره 1سال و 9 ماهه میشه خیلی دلم میخواد از پوشک بگیرمش از نظر کاری یه فرصت طلایی دارم ولی نمیخوام فقط به این خاطر اذیتش کنم
امروز شروع کردم از 10-15 باری ک بردمش دستشویی 3 بار کرد و 4-5 بار هم تو شورت آموزشیش جیش کرد
میشه راهنماییم کنید
منم از دیروز شروع کردم هلاک شدم طفلی جیش میکنه بعدش به من میگه با ترس خسته شدم از بس بردمش دسشویی
درضمن پسرم2سالش
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من 22 ماهشه..الان چند وقته پی پی که میکنه میگه...فکر میکنم وقتشه ولی تنبلیم میاد.....البته فکر میکنم به خاطر قیمت پمپرز هم که شده باید زودتر اینکارو بکنم...ولی واقعا نمیدونم چطور شروع کنم...
2728
نجمه جان باید زود زود ببریش دستشویی که کار از کار نگذره. اگر هم گذشت نباید عکس العمل بدی نشون بدی . خیییییییییییلی تاثیر بدی تو روحیه بچه میذاره. سخته ولی باید صبور و خونسرد برخورد کنی.
منم دارم از پمپرز میگیرم دخترمو فقط موقع بیرون و نوقع خواب پمپرزش میپنم کارم درسته؟

در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
سلام
منم دارم دخترمو توسن 2سالو 2ماهگی میگیرم
خیلیا میگن دیر شروع کردی
نمیدونم والله هر کی یه چیز میگه
من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
2740
10 روزه شروع کردم بندرت خودش میگه جیش دارم همش خودم باید یاداوری کنم فک کنم تقصیر خودمه مجالش نمیدم و مدام میپرسم
من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
تورو خدا اگه کسی میدونه بمنم بگه طبیعی هستش که هنوز نمیگه
البته وقتی میخواد بخوابه یا من با چیزی سرگرمم میگه جیش دارم ولی در غیر اینصورتا نمیگه