2752
2734
عنوان

شوهرم میگه خواهرش تا زایمان باید خونه ما بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6556 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این جور مردها درست نمیشن  درسته طلاق واقعا در ایران خیلی سخته ولی این مدل زندگی  خیلی بدت ...

استارتر باید قبل بچه دار شدن به این چیزها فکر میکرد 

الان با بک بچه برگرده خونه مادرش تمام درگیری ها و کارهاش بیافته گردن برادر تازه ازدواج کرده اش دقیقا میشه همین سیستم زنجیرواری که خودتون گفتین 

بردارش تو مراسم عقدش استارتر رو برده دکتر 

الان بگو حس عروس خانوم رو 

2731
شوهر تو ادم مال من خر هر چیم بگی باز ادم بده منم براش انگار خانوادش خداشن یعنی جونشونو هم براشون می ...

یعنی تو خانوادت برات عزیز نیستن که یک هفتس رفتی؟؟عزیزم هر مردی یه رگ خوابی داره.. سیاست داشته باش..

من باشم میگم حالا که اختیار خونم ندارم پس میمونم خونه مامانم تا هروقت خواهرت رفت و جدیم میرم خونه مامانم من یه فرش کوچیک واسه خونم میخواستم مادر شوهرم نمییذاشت شوهرم بخره فرش قدیمیش داد می‌گفت اینو استفاده کنین پول نده حق نداری بخری منم خیلی جدی ساعت هشت شب از خونه زدم بیرون گفتم وقتی اختیار خونم ندارم پام تو خونه نمی‌ذارم تا یازده شب تو خیابون بودم شوهرم التماس میکرد برگرد گفتم به این شرط که اون فرش نیاری آخرم نذاشتم بیاره رفتم خریدم

خواهرشو بکش کنار بگو شرمنده ،هم‌جامون کوچیکه هم با این اخلاق و رفتارهای داداشت من اعصاب ندارم .

لطفاً برو خونه مادرت به داداشتم نگو که من گفتم .نذار زندگیمون زودتر از اونی که فکر میکنم بپاشه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خونسرد نیسم موندم چیکار کنم دیگه دارم از دسش روانی میشم

برو خواهر شوهر و بگو اگر میخای داداشت طلاق بگیره بمون وگرنه همین امشب برو رفت بعد به شوهرت بگو  من از داداشم قرض گرفتم تو میخای خرج اونو بدی پول و بگیر تا بد عادت نشه ، از به بعد نداد پول پوشک نخر بیاد خونه بچه دوبار جیش کنه می‌ره میخوره بد عادتش نکن که تا آخر باید خرجت و خانوادت بده حتی شیر خشک هم نداشت نخری ، بعدم اگر دعوا شد بچه رو بردار بگو باشه خواهرتو جمع کن زندگی خودتو بهم بزن ، مهریه امم میزارم اجرا فردا ، بیا بیرون برو خونه مادرت ولی اول خواهرش و با غربت بازی بیرون کن ، اگر سلیطه بازی در نیاری نمیتونی این زندگی و نگه داری

چند ماهشه؟اخه گفتی یه ۶ ساله داره یه ۱۲ ماهه.یکی هم حاملس .لچه کوچیکه چند ماهش بوده دکباره حامله شده؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
استارتر باید قبل بچه دار شدن به این چیزها فکر میکرد  الان با بک بچه برگرده خونه مادرش تمام درگ ...

عزیزم اون برادرم نبرد بعدشم پولشو بابام داد چون بابای من رانندگی بلد نیس با ماشین بابام اون یکی برادرم بردتم تا دکتر

ولی اره نباید بچه میاوردم

خوب معلوم شدچراپول لباس وایناهارونداده خواهرش خونتون بوده بایدپرمیکرده خونه روکلی هزینه میشه دوهفته بوده دیگه کم کم ۶الی ۷تومن اب خورده بچه دارم که هست شوهرتون گفته زنم که فعلاپیش خانواده اش هست به اینابرسم درکل شرایط سختی هست احتمالاخواهرشوهرت خودش نمونه ولی درکل وقتی نیستی توخونه زندگیت رفته خیلی سخته هادل میخوادانشاا..مشکل اونم حل بشه شماهم راحت بشی

چند ماهشه؟اخه گفتی یه ۶ ساله داره یه ۱۲ ماهه.یکی هم حاملس .لچه کوچیکه چند ماهش بوده دکباره حامله شده ...

جلوگیری نداشته الان ۸ماهشه برا سونوگرافی اخری که برا نوع زایمان رفته

جلوگیری نداشته الان ۸ماهشه برا سونوگرافی اخری که برا نوع زایمان رفته

حالا حتما هزینه زایمان و پوشک و وسایل بچه رو هم شوهر شما باید بده؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706