2733
2734
هفته12 بارداریم وشوهرم که قبلا میگفت عاشق بچه ست و بچه باید زیاد باشه و عصای پیری پدر ومادره, حالا که من باردارشدم توجه خاصی بهم نمیکنه.هیچ فرقی با قبلنش نکرده.دیشبم که رفتیم سونوی ان تی اولش حس کردم شاید مال اینه که جنسیت رو دختر نشون داده ولی خودش گفت که من حس میکردم که دختره. من خودم که شاید بیشتر به پسر تمایل داشتم کلی ذوق کردم وقتی شنیدم ولی شوهرم هیچ ابراز احساساتی نکرد.وقتی هم که بهش این موضوع رو گفتم گفت شاید حق با تو باشه.بعد گفت کاملا راست میگی.آیا همه مردا اینطورین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساحل جون اول از همه بارداریتو تبریک میگم
چشم و دل و گوشت روشن که دیشب فندقتو دیدی و شاید صدای قلبشم شنیدی
این حرفا رو میزنی انگار شوهر منو داری میگی
مخصوصا دو جمله ی آخرو
یکی از همکاراش در جریان بود که تا چند ماه دیگه همسرم بابا میشه همون اول بهش گفت که منم وقتی خانمم باردار بود هیچ احساسی نداشتم گرچه قبلش همش میگفتم آرزوی بچه دارمو اینا ولی وقتی دنیا اومد و تو بیمارستان آوردن دادن بغلم خونم به جوش اومد
دقیقا همه ی چیزایی که آقاهه گفته بود درست بود ولی جالبیش اینجا بود که از فرط هیجان همسرم بشدت تو بیمارستان عصبی بود و هی سر من داد میزد تا اینکه گریه م گرفت و متوجه کار زشتش شد.
الانم شکر خدا خیلی بچه مو دوست داره
.
.
.
فکر کنم دیشب از غصه خوابت نبرده که صبح زود تاپیک زدی
راستی صبح پائیزیت بخیر
مواظب خودت و نی نی گلوت باش
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2742
تو بارداریت تا میتونی خودتو به همسرت نزدیک کن و از طرف نی نی باهاش حرف بزن
دوتایی برید وسایلشو بخرید
خودتو براش لوس کن و ازش خیلی توقع نداشته باش چون مردا آدمای بالغی به لحاظ ارتباط و احساس نیستن
سعی کن خودت مدیریت کنی تو دیگه داری مادر میشی
بعد از تولد بچه هم خیلی هوای همسرتو داشته باش و به نرمی و سیاست به کار بگیرش که بتونی به خودتم برسی
موفق باشی
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
آسمونی جون واقعا دیشب تا صبح بیدار بودم.یه حالتی که هم درکش میکردم واسه این رفتار وهم از دستش ناراحت بودم.راستش خودم یه کم شوک شدم وقتیکه دکتر گفت احتمالا دختره ولی بازم گفتم خدا رو شکر هرچش باشه راضیم به رضای خدا.ولی شوهرم خیلی سرد بود اصلا انگار تو باغ نبود.فکر کنم مردا دوران سختی رو در بارداری همسرشون میگذرونن.
آسمونی جون واقعا دیشب تا صبح بیدار بودم.یه حالتی که هم درکش میکردم واسه این رفتار وهم از دستش ناراحت بودم.راستش خودم یه کم شوک شدم وقتیکه دکتر گفت احتمالا دختره ولی بازم گفتم خدا رو شکر هرچش باشه راضیم به رضای خدا.ولی شوهرم خیلی سرد بود اصلا انگار تو باغ نبود.فکر کنم مردا دوران سختی رو در بارداری همسرشون میگذرونن.
2738
میدونی بعضیاشون یه حالت بچه گانه به خودشون میگیرن تو بارداری انگار که از محبت مادر محروم شدن باید حواستو جمع کنی و خیلی ازش توقع نداشته باشی
واقعا بچه ن
انشاءالله که بارداری خوبی داشته باشی مامان خانومی