2733
2734

بهم میگه من قصد ازدواج ندارم و وقتی باهم وارد رابطه شدیم هر وقت خواستگار برات اومد و اوکی بود برو 

و اصلا از همکاراش کیس انتخاب نمی کنه

این یعنی این رابطه موقتیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا با همچین ادمی هم صحبت میشید اخه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

این پسر رو به لیست سیاه اضافه کن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

کاملا مستقیم گفته هدفش دوستیه ب هر دلیلی 

اینو از من داشته باش با همکار جماعت وارد رابطه نشو

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2740

یعنی برای خودش سرگرمی میخواد بدون هیچ تعهدی،گول همچین ادمی رانخور

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️

چرا با کسی که همون اول کار میگه من قصدم ازدواج نیست میرین تورابطه ؟

همچین ادمی از قدم اول راه پیچیوندن روبرای خودش باز میذاره 

ادمی که قصد بدنداره میگه رابطه صرفا به قصد اشناییه اگه به نتیجه رسیدیم ازدواج میکنیم اگه نرسیدیم ادامه نمیدیم نه اینکه بگه بدون قصد من از رابطه ازدواج نیست؟!!!

پس قصدش چیه؟بصورت واضحی  سرگرمی و سک س 

شمام اگه اکی نیستی قبول نکن 

سادگی شما وصداقت اون واقعا قابا تحسینه 

نوشتی پس این رابطه موقتیه؟!!!!نه ابدیه تا لحظه ای که مرگ اورا از شما جدا کند خواهر من!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

صداقتش قابل تحسینه😂

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706