2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823904 بازدید | 669321 پست
ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجن ...

عزیزم مبارکه🤩

ان شا الله خیره و نی نی ت سالمه و هیچ مشکلی نیست 

توکل بر خدا

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم آره متاسفانه منم ضخامت رحمم بالا نمیره. غیر از انتقال اولم ک همه چی خوب بود. بعد اون بالا ...

عزیزم من اصلا بالانمیره عفونت وزخم حرف اول رومیزنه توبالانرفتن من شایذقبل ازانتقال کارگاه پیج فلورا تاجیک روبگیرم میگن خوبه راهکارمیده برا بالارفتنش

سحر جان من سونو شکمی شدم طول سرویکسم کم شده بود همون موقع گفتم واژینال کنن ،که مثل قبل بود با واژینا ...

سلام عزیزم

یادم نیست جوابتون رو دادم یا نه

برای همین مجدد مینویسم

من فقط شیاف سیکلوژست (فرتیژست):  داشتم

استراحت در حد سرویس بهداشتی و نماز و کارهای شخصی 

هیچ کاری از کارهای خونه و اشپزی و ظرف و اینا نمیکردم فقط گاهی غذا گرم میکردم یا غذای حاضری از یخچال میاوردم و میخوردم

بیشتر دراز میکشیدم

عدم نزدیکی و تحریک

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
2728
ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجن ...

شمامرکزکجاهستین؟

نمی دونم چرااصفهان اصلاگریدهارونمیگن وهمینکه پنج روزه بشن قبول دارندچندوقت ازتخمک کشیتون گذشته ؟

سلام عزیزم یادم نیست جوابتون رو دادم یا نه برای همین مجدد مینویسم من فقط شیاف سیکلوژست (فرتیژس ...

ممنون عزیزم 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2740

سلام عزیزم مبارکت باشه 

من شما رو یادمه

فکرکنم ۱بار انتقالت به خاطر پروژسترون کنسل شد

برای منم دعاکن میخوام برای بارآخر انتقال بدم

امروز مامانمو بردم دکتر

بهم گفت توروخدا فقط یه بچه بیار

تا وقتی مثل من پیر شدی لااقل یکی مثل خودتو داشته باشی💔

چی بگم آخه مادر🥺

به قول عباس معروفی: چگونه ممکن است انسان سالهایِ بعد را به یاد بیاورد و برای خودش گریه نکند؟ 

خانوما من آزمایش گلوکز دادم قندم 7دونه بالاس خیلی میترسم 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
عزیزم ببخشیدشماهم ضخامت رحمتون کمه؟ چه کارایی انجام دادین؟ واسه من کمه. نشاسته ب نظرتون واقعاضخیم می ...

عزیزم منم مشکل ضخامت دارم ،چه کارهایی کردی که تاثیر داشته واست 

سلام عزیزم آره متاسفانه منم ضخامت رحمم بالا نمیره. غیر از انتقال اولم ک همه چی خوب بود. بعد اون بالا ...

آلا منم میخواستم پچ رو بخرم قیمت گرفتم پنج میلیون بود نتونستم 😢😢😢😢

عزیزم من اصلا بالانمیره عفونت وزخم حرف اول رومیزنه توبالانرفتن من شایذقبل ازانتقال کارگاه پیج فلورا ...

عزیزم منم مشکل ضخامت دارم ،شما اطلاعاتی برای بالا بردن ضخامت رحم دارین ؟چه کارهایی کردین که جواب داده واستون

2706