2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838747 بازدید | 670377 پست
مممنونم عزیزم دعاگوی همتون هستم همیشه😘❤

♥️😘

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
عزیزم سلام  انشاالله حاجت روا بشید همگی  میشه منم تو لیست تون باشم...خیلی دلشکسته و منتظ ...

انشالله حاجتروا بشی قشنگم 

چشم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم انشاءالله بحق بزرگی خداهمه حاجت روابشین. منم میخواستم اسمم تولیست باشه اگه امکانش هست الا ...

عزیز دلم اسمتون رو تو لیست نوشتم

نوبتی منو دوستم مهتاب جون هرشب برای یه عزیز زیارت رو میخونیم

نیازی نیست شما چیزی بخونی

انشالله حاجتروا بشی 

ممنون فاطمه جان که به یادم هستی انشاالله خدا به زودی زود هرحاجت قلبی که داری بهت بده

♥️😘

2742
سلام عزیزم اسم من را هم اضافه کنید ممنونم 

چشم عزیزم ♥️ 

منکه میلاد نرفتم تابه حال ولی بهشتی اصلا اهمیت نمیدادن به آدم،انگار آدمو نمیدیدن اصلا    ا ...

اونجا خیلی شانسیه که شلوغ باشه یا نه. من هم به خلوتی و نظمش خوردم و هم به شلوغیش

اتفاقا برا انتقال دوم که رفتم یک خانم دکتر هم باهامون بود خودش دندان پزشک و همسرش جراح ، می گفت از میلاد نتیجه نگرفته و قبل تهران رفتن گفته شانسشو بهشتی هم امتحان کنه، خدا خواست و همون انتقال مثبت شد.

میخوام بگم همش خواست خداست.

اصلا به این چیزا فکر نکن ایشالا شانست خلوت باشه و اصلا اذیت نشی.

منکه میلاد نرفتم تابه حال ولی بهشتی اصلا اهمیت نمیدادن به آدم،انگار آدمو نمیدیدن اصلا    ا ...

ای بابا🥴

حالا تا فردا ایشالا روان میشه 

چهارشنبه هم هستش که مشکلی نیس. 

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنون خاهره خوبم انشالله حاجت روا بشی عزیزم

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
2740
ای بابا🥴 حالا تا فردا ایشالا روان میشه  چهارشنبه هم هستش که مشکلی نیس.

آره عزیزم ولی میگم اگه این لک ها هم پریودی حساب بشه چهارشنبه میشه روز چهارمم،یعنی الان که داروی تخمک نداریم هم روزهای سونو خیلی مهمه!!!؟

آره عزیزم ولی میگم اگه این لک ها هم پریودی حساب بشه چهارشنبه میشه روز چهارمم،یعنی الان که داروی تخمک ...

تا جایی که من اونجا دیدم و شنیدم لکه بینی رو حساب نمی کنه خون ریزی باید  حتما روان باشه .

بله سونوی مهمیه به لحاظ چک کردن روند افزایش ضخامت

نداشتن کیست و...

بی بی چک نزدی؟ عجیبه ۴ روز لکه بینی. 

تا جایی که من اونجا دیدم و شنیدم لکه بینی رو حساب نمی کنه خون ریزی باید  حتما روان باشه . بله ...

نه آخه قرص میخوردم، اکثر پریودیهام همینطور میشه ولی ویزیت قبل عیدم که سونو کرد گفت همه چیز خوبه،نمیدونم مشکل کجاست 

سلام. از سوم پریودی باید بخوری

ممنونم عزیزم. ما قبلا باهم چت کردیم بهم گفتی بیام پیش دکتر اسرافیلی منم رفتم پیشش.  خوبی شما؟دیگه نرفتی انتقال؟

فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد 💚                   برای مادر شدنم ی صلوات میفرستی 😔
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

عزیزم خدا چند برابر این خوبیهاتون رو به شما بازگردانه دنیا دنیا ممنونم ایام به کامتان باشد دوست خوبم 

انشالله جاجت روایی همه دوستان تاپیک عزیزم 🌹🌹🌹😍

می رسد روزی  که از سختیها بچه داری گفت گو کنم؟...💔💔💔💔
عزیز دلم اسمتون رو تو لیست نوشتم نوبتی منو دوستم مهتاب جون هرشب برای یه عزیز زیارت رو میخونیم نیاز ...

عزیزدلم دورتون بگردم  چقدشماخوبین ممنون ازتو ومهتاب جون انشاءالله ک حاجت روابشین. منم هرذکری میخونم همیشه همه تاپیکاو کل زنان جهان ویادمیکنم. ان‌شاءالله همه بانوهای عزیزهرجای دنیاهستن طعم شیرین مادری روبچشن.الهی امین

سلام عزیزم قربوونت❤️ شما در چ حالی؟ هیچی خوردم خوابیدم فقط😂 امروز رفته بودم پیش ی دکتر دیگه ک هم ...

عزیزم ببخشیدشماهم ضخامت رحمتون کمه؟ چه کارایی انجام دادین؟ واسه من کمه. نشاسته ب نظرتون واقعاضخیم میکنه؟ بچه هاهرکی بانشاسته رحمش ضخیم شده بیادبگه. من لوبیاسبز میخورم استرادیول این دفه خارجی گرفتم ویتامینم میخورم ولی اون بالایی بایدبخواد

2706