2733
2739

اصلا نمیتونم شروع کنم باز 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فیلم های انگیزشی کنکور ببین

فقط عذاب وجدانم بیشتر میشه

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

ببخش گلم یه سوال ازت دارم چجوری باید نی نی یار روتگ کنیم که به فحاشی هارسیدگی کنه؟ بلدنیستم

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
2740
فقط عذاب وجدانم بیشتر میشه

من به عنوان روانشناس بهت میگم به هیچ عنوان فیلم های انگیزشی نبین

چون مغزت اون لحظه دیدنش یه سری هورمون ترشح میکنه و تا ۱۰ دقیقه اون هورمون تورو یه شخص قوی میکنه و تصور میکنی که بهترین ورژن خودتی ولی وقتی اثر هورمون ها رفت دوباره مغزت به حالت اولیه برمیگرده و عین معتادا هی میری سراغ چیزای طوریکه برای مثال بجای تلاش برای پزشک شدن میری رویا بافی میکنی و به خودت میای میبینی یک روزت هدر رفت

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
من به عنوان روانشناس بهت میگم به هیچ عنوان فیلم های انگیزشی نبین چون مغزت اون لحظه دیدنش یه سری هور ...

میکی چیکار کنم من خیلی دیر هم شروع کردم اگه نخونم وقتم میره فقط   من از اخرای فروردین شروع کردم وقتی مرحله اول کنکور را دادم الان حدود به هفتس هیچ نخوندم هیچیااااا نمیتونم شروع کنم 

بنظرت از الان میشه ؟؟؟

من به عنوان روانشناس بهت میگم به هیچ عنوان فیلم های انگیزشی نبین چون مغزت اون لحظه دیدنش یه سری هور ...

فیلمهای انگیزشی کنکور با اونچیزی که میگید متفاوته 

منظور فیلمهایی نیست که به مخاطب القا میکنن تو فوق العاده ای ، تو میتونی از پس هرکاری بربیای و .... 

منظور بره بشینه صحبتهای یه کارشناس کنکور رو در مورد نحوه ی برنامه ریزی تو فرصت باقی مانده بخونه و‌ روشی که بهش کمک میکنه وقت هدر رفته رو جبران کنه و وقتی میبینه کلی امرژی میگیره که انگار هنوز وقت داره ، کلا به کنکوری ها توصیه میکنن هروقت کسل و ناامید شدین از این فیلمها ببینین که بدونن هنوز برای تلاش دیر نیست 

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
منم تازگی شروع کردم اسی هستی باهم بریم تاتیر ولی صبح شروع کنیم شب گزارش بدیم نظرت؟

اره خوبه 

2706