2733
2734

پسرم دو سال و هشت ماهشه و صبح تا ظهر که من سر کارم پیش مامانم می مونه. مامانم بیشتر از من مراقبشن و بهش میرسن، ولی این بچه خیییلی شیطونه.

دیروز مامانم زنگ زد که پسرم با گریه بش گفته انار رفته تو بینیش، بنده خدا کلی هول کرده بود. به شوهرم خبر دادم رفتیم خونه ببریمش اورژانس، اما خودش گفت بینیم خوب شده. چراغ قوه انداختم تو بینیشو نگاه کردم همون سوراخی که خودش می گفت قرمز و ملتهب بود، اما چیزی توش دیده نمیشد.

هفته پیش سرما خورده بود تقریبا خوب شده بود، اما از دیروز دوباره آبریزش شدید گرفته، دقیقا از همون سوراخ که انار داده داخلش.

راهی هست بفهمم دونه انار مونده اون داخل یا رفته تو حلقش؟؟

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
دو سال و هشت ماهشه خودش میتونه بگه هست یا نه دیگه  اگ چیزی باشه خودش متوجه میشه اصلا راحت نمیت ...

خودش میگه نیست

بش میگم بگو الان انار کجاست، میگه الان انار کجاست 

: ///////

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ازش بپرس ببين انارو فين كرده بيرون يا خوردتش؟؟! اگر درست جواب نداد ببرش دكتر گوش و حلق و بيني
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2728
ازش بپرس ببين انارو فين كرده بيرون يا خوردتش؟؟! اگر درست جواب نداد ببرش دكتر گوش و حلق و بيني

همون دیروز مامانم چند بار فینشو گرفته بودن چیزی در نیومده بود

جواب درست نمیده بهم آخه : (

2740
ببرش دکتر نشون بده بمونه فاسد بشه بوی بد از دهنش و دماغش میاد

همیشه مریضیش میفته به پنجشنبه و جمعه

امروز ببینم همونجوری آبریزش داره می برمش اورژانس

حدودا بعد چند روز بو می گیره؟

از اون یکی سوراخ بینی فوت کن تا بیاد بیرون شاید،،،،من موندم چرا دکتر نبردی تا الان ،،،، بچه عذاب میکشه اخه،ادم کمی بینیش پر میشه کلافه میشه دیگه چه برسه به جسم خارجی،،،

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

عزیزم پسر شما در اصطلاح دونه کرده.

دختر خواهر منم مثل پسر شما بود..بردیمش یه روستا یه پیرزن با روش خودش گلوشو ماساژ داد بعد آروم فوت کرد تو بینیش..و در کمال تعجب😱😱چند تا دونه پوست خیارو سبزی در آورد😐😐دختر داداشم نزدیک ۱ ساله..از اون روز دیگه گریه نمیکنه دیگه گرفتگی و آبریزش بینی نداره..دکترا بلد نیستن بتونی چنین شخصی رو گیر بیاری خوبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
از اون یکی سوراخ بینی فوت کن تا بیاد بیرون شاید،،،،من موندم چرا دکتر نبردی تا الان ،،،، بچه عذاب میک ...

آخه قبلش گریه می کرده من که رسیدم خونه گفت بینیم خوب شده

میگم چراغ قوه هم انداختم نگاه کردم واقعا هیچی نبود

عزیزم پسر شما در اصطلاح دونه کرده. دختر خواهر منم مثل پسر شما بود..بردیمش یه روستا یه پیرزن با ر ...

آهان میدونم چی میگی عزیزم

ما اینجا به کسی که این کار رو میکنه میگیم بندی! 

بعضیا خیلی اعتقاد دارن بش. من قبلا یبار بردمش پیش بندی، زیر گلوش رو ماساژ داد گفت این بندی نداره.

شوهرم قبول نداره این چیا رو، وگرنه گزینه ی خوبی به نظر میاد.

برم خونه باهاش صحبت کنم شاید راضی شه ببریمش.

2706