2733
2734
عنوان

چطور بفهمم جسم خارجی تو بینی بچه م گیر کرده یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24952 بازدید | 67 پست

سلام شما از این محلول سر که تو تاپیک کم پشتی مو گفتن استفاده کردین (همین روغن نارگیل و زیتون و حنا)اثر داشت ؟

اثرش موقت بود یا الان هم خوب مونده موهاتون

یا کسی سراغ ندارین خوب شده باشه و اثرش هم مونده باشه

ببخشید مزاحم شدم 

سلام شما از این محلول سر که تو تاپیک کم پشتی مو گفتن استفاده کردین (همین روغن نارگیل و زیتون و حنا)ا ...

سلام عزیزم

اگر سه چهار ماه مرتب روز درمیون استفاده کنی بعدم مصرفشو کم کنی اما ادامه بدی شدیدا موثره

ینی به جرات میگم تنها درمانی بود که رو موهای من جواب داد

من بعد از استفاده از اون محلول باردار شدم و الانم در حال شیردهی ام، موهام خیلی ریخته

و متاسفانه فعلا فرصت ندارم دوباره از محلول استفاده کنم

اما شدیدا بت پیشنهاد میدم بری تو کارش

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
سلام همین الان پاکن یه زره اش داخل بینی کودکم گیر کرده خیلی میترسم لطفا کمکم کنین میترسم وایی 😞😔😭 ...

سلام چیکار‌کردین‌ بلاخره دراوردین

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
2731

سلام دوستان دخترمن چهارساله بود بادام زمینی جا کرد تو دماغش من دیدم تو دماغش بود گفتم فین کن نتونست کشید بالا دیگه ندیدم همون روز بعداظهربردمش دکتر اطفال ساکشن زد گفت چیزی دیده نمیش اگر نگرانید ببرید متخصص حلق وبینی..دیگه کم کم ساعت شش بعدبعداظهر اسفندماه بود بایک برف خیلی سنگین و به اصرار گریه های من شوهرم منو برد مشهد شصت کیلومتر راه و رفتیم رسیدیم مشهد بعد توراه که میرفتم اورژانسی زنگ زدم مطب دکتر قاسمی اورژانسی نوبت داد بردمش دکتر بی حسی زد با انبرک وپنس کشید بیرون ..خیلی دعوام کرد که چرا ساکشن زده اگر دانه نرم میشد باید جراحی باز میکردم دخترمو شوهرم شوکه زده شده بود موقع برگشتن من خوشحال بودم که حال دخترم خوبه همسرم ناراحت اشک ریزان اصلا فکرشو نمیکرد همچین اتفاقی افتاده..

سلام پسرمن ۲سالشه یه اشیا کرد توبینی خودش دکتر عکس گرفت گفت هیچی تو عکس نیست ممکنه تو عکس مشخص نبوده؟؟؟ازاین توپ ها که میچسبن به درو دیوار و یخچال یکی از برچسب هاش رو درآورده کرده تو بینیش 

سلام چیکار‌کردین‌ بلاخره دراوردین

خواهر کوچیکم بودن بردیم دکتر اولش مکش گزاشتن 3 سالشه نمیدونیم در اومد یا نه  بعدش بردن دکتر و.... یعنی اون روز خیلی سخت گذشت ابجی هام دوقلو هستند واقعا استرس کشیدیم

سلام عزیزم میشه لطف کنید و جواب من را بدید شما از محلول شیوانا برای مو نتیجه گرفتید تو را خدا جوابم را بدید خیلی مهمه

هر رنگی که میخواهی باش حتی سیاه               ولی یک رنگ باش