2737
2739
عنوان

چطور بفهمم جسم خارجی تو بینی بچه م گیر کرده یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24845 بازدید | 67 پست
آره بنده خداها..از ماهم‌نمیگرفت .به زور ده تومن گرفت...پس نی نی رو حتما ببرش😍😍😍ایشالله زود خوب ب ...

مرسی عزیزم 

واقعا از دکتر بندی فراموش کرده بودم!

ظهر برم شوهره رو راضی کنم ببریمش

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
مرسی عزیزم  واقعا از دکتر بندی فراموش کرده بودم! ظهر برم شوهره رو راضی کنم ببریمش

عزیزی واسه کوچولوت دعا میکنم زود خوب بشه😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه مریضیش میفته به پنجشنبه و جمعه امروز ببینم همونجوری آبریزش داره می برمش اورژانس حدودا بعد ...

بستگی داره گلم .حالت سرفه و اینا پیش میاد.و بوی عفونت خفه ات می کنه .علایم سرماخوردگی میده . 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2731
عزیزی واسه کوچولوت دعا میکنم زود خوب بشه😍😍

مرسی عزیزم

ایشالا نی نی بسلامتی بیاد بغلت

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
بستگی داره گلم .حالت سرفه و اینا پیش میاد.و بوی عفونت خفه ات می کنه .علایم سرماخوردگی میده . 

بدیش اینه هفته پیش سرماخورده بود و هنور سرفه و عطسه داره، نمی تونم تشخیص بدم از سرماخوردگیشه یا واسه این مشکل

فقط میگم از همون سوراخی که خودش میگه انار رو داده داخل شدید آب ریزش داره

حدودا بعد چند روز عفونت می کنه و بو می گیره؟؟؟

2740
دکتر بندی کیه؟

دکتر بندی عبارتست از

اغلب خانم و پیر

که با ماساژ زیر گلوی بچه متوجه بند بود حلق بچه شده

و با یک فوت در بینی، چیزهایی که در گلوی بچه بند شده را از دهان خارج می کند!

والا این کل اطلاعانتی هست که در موردش دارم!

منم دوهفته پیش تو دماغ دخترم لوبیا گیر کرده بود خیلی هول کردم یکی از دوستای شوهرم بهش گفته تو اون سو ...

چه جالب

چه دختر خوبی که اجازه داده این کار رو بکنید

خدا رو شکر که خوب شده

ظهر برم خونه این راه رو هم امتحان می کنم

بالاخره دونه انار از لوبیا کوچکتره، شاید جواب داد

دکتر بندی عبارتست از اغلب خانم و پیر که با ماساژ زیر گلوی بچه متوجه بند بود حلق بچه شده و با یک ف ...

اها😄 اینجا میگن تل گیر

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

پسر کوچولوی دختر داییم .اینجوری شده بود. مگه خوب میشد .تا آنتی بیوتیک قطع میشد تب و آبریزش و بوی بد .مونده بودیم . تا اینکه تو اداره همکارش آدرس یه خانمه رو میده و میگه تو مطب زیر نظر پزشک کار میکنه که بردش بچه از همون جا از این رو به اون رو شد. ولی الانا رفتم گفتن خانمه دیگه نیستش و نمیدونیم کجاست؟ 

پسر کوچولوی دختر داییم .اینجوری شده بود. مگه خوب میشد .تا آنتی بیوتیک قطع میشد تب و آبریزش و بوی بد ...

چه جالب

ینی خانومه از همین تل گیر ها بود؟؟؟؟

2706