2737
2734
عنوان

به تو از تو مینویسم...

1238 بازدید | 41 پست

وای بچه ها صد بار اهنگ گریز ابی رو گوش دادم

رفتم تو فاز اهنگای قدیمی

چقدر این اهنگ زیباست

چه اوج قشنگی

چقدر متن ترانه ش زیباست

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

گریز از اقای صدا اهنگساز:فرید زلاند متن ترانه:به توازتو مینویسم به توای همیشه دریاد ای همیشه ازتوزنده لحظه های رفته برباد وقتی که بن بست غربت سایه سار قفسم بود زیر رگبارمصیبت بی کسی تنهاکسم بود وقتی از ازار پاییز برگ وباغم گریه میکرد قاصد چشم تو امد مژده روییدن اورد به تونامه مینویسم ای عزیز رفته ازدست ای که خوشبختی پس ازتو گم شد وبه قصه پیوست ای همیشگی ترین عشق درحضور حضرت تو ای که میسوزم سراپا تا ابد درحسرت تو به تونامه مینویسم نامه ای نوشته برباد که به اسمت چورسیدم قلمم به گریه افتاد ای تویارم روزگارم گفتنی ها باتودارم ای تویارم ازگذشته یادگارم به تونامه مینویسم ای عزیز رفته ازدست ای که خوشبختی پس ازتو گم شدوبه قصه پیوست درگریز نا گزیرم گریه شد معنای لبخند ما گذشتیم وشکستیم پشت سر پلهای پیوند درعبور ازمسلخ تن عشق ما از ما فنابود باید ازهم میگذشتیم برترازما عشق مابود ای تویارم روزگارم گفتنی ها باتودارم ای تویارم ازگذشته یادگارم به تونامه مینویسم ای عزیز رفته ازدست ای که خوشخبتی پس ازتوگم شد وبه قصه پیوست به تونامه مینویسم ای عزیز رفته ازدست ای که خوشبختی پس ازتو گم شدوبه قصه پیوست

https://www.tarafdari.com/کاربران/صوت/519071/شاه-ترانه-گریز-از-اقای-صدا-ابیبه-تونامه-مینویسم-ای-عزیز-رفته-ازدست

اگه نداریدش از اینجا دانلود کنید😊

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ای همیشگی ترین عشق درحضور حضرت تو

ای که میسوزم سراپا تا ابد درحسرت تو 

به تونامه مینویسم نامه ای نوشته برباد 

که به اسمت چورسیدم قلمم به گریه افتاد🎼🎼🎼🎼

من عاشق ابی و اهنگاشم😍😍😍😍

فوق العادس 

مخصوصا قدیمیاش

👌👌👌چه صدای پر قدرتی

2740
وای توتی سلام.دلم برات یه ذره شده بود .چقدر کم پیدایی

سلام عزیزم امروز تعطیل بودم اومدم😍😍😍

من دیروز چند بار پشت سر هم تو ترافیک آهنگ من و تو با لب تشنه تن خسته لب یه چشمه رسیدیم رو گوش دادم. ...

نه‌نشنیدم اسمش چیه

نوامبر اينجا كنسرت داره خدا كنه بتونيم بريم 😔

عه خوش بحالت

برو جلوووو اون جلو جلو ها برو از نزدیک باکیفیت ببینش😁

از اینجایی ک من هستم تموم شهر معلومه کنارم خیلیا هستن دلم پیشه تو ارومه، خعلییی عالیه 😆😆

😌😌😌

2706