2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقتضای سنشون اینه رو مخ باشن تحمل کن یکم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
2738
سخته برام تحملش 

میدونم چی میگی دو سال دیگه اوکی میشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بزن تو سرش

شدیدا احساس میکنم نیاز به یه دوست دارم. باهم بخندیم با هم غیبت کنیم با هم حرف بزنیم با هم قدم بزنیم کافه بریم درس بخونیم. چرا از بعد دانشگاه دیگه تنها میشیم؟ اون صمیمیتی که از تو چشای هم میخوندیم حرفامونو میزدیم زیر خنده دیگه با هیچکس تجربه نشد؟ اون دوستی که موقع خرابکاری و استرس بهت مثل مامانت مشورت میداد و گندکاریتو جمع میکرد… اونی که از نظرش همه خرابن جز من و خودش رو میخوام. دلم دوستایی مث ایپک و اسلی رو برای حیات رو میخواد.😭😂💕

عزیزم شما خودت هم یه زمانی نوجوان بودی همین رفتار ها رو داشتی تو این سن آدم میخواد مستقل باشه دوست داره نظر خودش رو داشته باشه… بالاخره میگذره و اینکه چون بزرگترید حتما باید حرف تون گوش بده خیلی منطق مزخرفی عه همونطور که شما نمیخواین همه حرفای پدر مادرتون گوش بدید و دوست دارید مستقل تصمیم گیری کنید خواهرتون هم همینه

چی‌مگه میگی بهش که حرفتو گوش نمی کنه؟!

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز