2737
2739
عنوان

خانوما روز تعطیل شوهرتون پیش شماست یا خانوادش ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 50 پست
با خانوادش که چیزی نگی بهتره چون جبهه میگیرن‌....فقط با زبون خوش ومحبت به شوهرت بگو......خداروشکر از ...

خب به شوهرم میگم ولی گوشش بدهکار نیست..راه دیگه نمونده برام..حتی نزدیک عید من روز تعطیل به شوهرم گفتم خونه ای بیا کمکم کن خونه تکونی رو ...خونه رو ریختیم به هم یهو برادرش زنگ زد ،منو تو اون حال ول کرد رفت پیش اونا😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندبار بهش گفتم ولی گوشش بدهکار نیست ...خب من رفتم پیش اونا که چیکار کنم ؟ می‌خوام به خانوادش بفهمون ...

ازشون جدانشوبفهمه ان توهم هستی  وجودداری وقتی باگفتن سرش نمیره فقط دنبالش باش کنارباش بفهمه به وجودش نیازداری

2731
اگه‌اول ازدواج تون هست طبیعیه شوهر منم همین بود خاناودا ش اگه‌میخواستن برن خرید زنگ‌میزدن شوهرم ...

آره تقریباً سه سالی میشه ازدواج کردیم... شما چیزی به خانوادش فهموندی که کم کردن؟

طول میکشه که اولویتش تو باشی چون سال‌ها با اون خانواده زندگی کردن  میگفتی منم ببر هر دوباهم بر ...

خب من چیکار دارم برم برادرش ماشین برونه ..حوصلم نمیکشه 

چندبار بهش گفتم ولی گوشش بدهکار نیست ...خب من رفتم پیش اونا که چیکار کنم ؟ می‌خوام به خانوادش بفهمون ...

مستقیم به خانواده اش بگی فقط خودتو بد میکنی شوهرت باید بفهمه که الان الویتش زن و زندگیشه اونم تنها راهش به زبون گفتنه ببین قلقش چیه بعضیا با داد حالیشون میشه ، بعضیا با حرف بعضیا با بی محلی دیدن ...

من خودم شوهرم برعکس شوهرت اصلا حتی به خانواده اش سر نمیزنه با اینکه تو یه کوچه ایم فکر کنم از این ور بوم افتاده

.
2740
آره تقریباً سه سالی میشه ازدواج کردیم... شما چیزی به خانوادش فهموندی که کم کردن؟

عزیزم اونا بعد چهار پنج صال یاد ‌گرفتن کمی مستقل بشن

منم عر وقت شوهرم می رفت همش زنگ میزدم

دعوا درست می‌کردم

کارای منم بچگانه بود راستش 

ولی گدر رمان هر دومون رو عاقل تر کرد

مستقیم به خانواده اش بگی فقط خودتو بد میکنی شوهرت باید بفهمه که الان الویتش زن و زندگیشه اونم تنها ر ...

با بی محلی جواب نداده ،چندباری که اینجوری کرد منم سر سنگین شدم ولی میاد یکم حرف میزنه مثلا راضیم کنه (بعد این که رفت و برگشت) 😐موندم چه کنم 

شوهر منم این مدلیه... شش سال میگذره از ازدواجم...

این مدل آدما درست بشو نیستن تربیت مادرشون درست بوده و بچه کاملا مامانی بار آوردن😂

خونواده شوهر من لذت میبرن از این که الویت شوهرم هستن و اگه پیش بیاد منو به خاطر اونا رها میکنه💔

چیکارش کردی ؟؟؟چندین بار بهش گفتم روز تعطیل برنامه نچین..ولی اونا چیزی بگن با کله میره پیششون 

هیچی تو جوونی مشکل قلبی گرفتم به خاطر اونا کارهایی کرده که وقتی فهمیدم مغزم دود میداد بیرون توقعاتشونم نجومیه ما خودمون زیر بار قرضو قوله بودیم میگفتن خونتونو که هنو یکسالم توش ننشسته بودیم و هنوز قسطلش تموم نشده بفروشین بکنید دوتاخونه یکیو بدین به خواهر شوهرت به این نرسیدن ولی خوب تا تونستن از طرق مختلف گرفتن تازه طلبکارم هستن

کل هفته روز تا شب خونم فقط یکی دوبار میرم بیرون اونم شب ،روز تعطیل هم که اینجوری

عزیزم حتما یه کلاس ثبت نام کن . تو خونه کتاب بخون و خودتو مشغول نشون بده و  واقعا هم ذهنتون مشغول کنید. کم کم ماشین بردارید و گاهی صبح به تمرین برید از من به شما نصیحت ادم دست تنها رانند میشه تا تنها نشینی پیشرفت نمیکنی

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز