2737
2739
عزیزم اینکه نی نی خودش بیاد خیلی بهتر از اینه که با امپول فشار بیاد....فقط باید مطمین شی نینیت پیپیشو نخورده هنوز......صبور باش...بالاخره تو این هفته میاد.....من پسرم هفته 40 با امپول فشار و سزارین در نهایت اومد..اصللا از زایمانم راضی نیستم
به اینا نیست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میترسم نمیدونم والله اخه دکترم دیگه منو چکاب نمی کنه میگه هر وقتدردهات شروع شد بیا میگه تا 42هم صبر میکنیم این حرفش منو نگران کرده
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
2728
2738
سلام حکیمه جون
نمی خوام نگرانت کنم عزیزم ولی خیلی مراقب باش . منم پارسال همینطور شدم اصلا دردم نمی گرفت دکترم هم خیلی بیخیال بود همه اش می گفت باید درد شروع شه. منم شکمم همون بالا مونده بود اصلا هم دردم شروع نمی شد. آخر هفته 41 که تموم شد فرداش دردم شروع شد . از 5 صبح تا 9 شب درد کشیدم آخر سزارین شدم . چون بچه با بند ناف بلند اون بالا گیر کرده بود . سونو گرافی آخر هفته 39 هم اینو نفهمیده بود. سر بچه پایین اومده بود ولی وارد لگن نشده بود. مردم و زنده شدم تا فارغ بشم . خیلی خدا به خودم و پسرم رحم کرد. به نظر من اصلا صبر نکن . اگه از وقت مقرر گذشت حتما سزارین شو . من درد هر دو رو کشیدم سزارین خیلی دردش قابل تحمل تره عزیزم . فرداش هم کاملا راه می رفتم . این که همه می گن سزارین نمی تونی راه بری مال قدیماست .
سلام حکیمه جان حتما یه چکاپ برو بچه اگر دیر به دنیا بیادممکنه مدفوعش رو بخوره ودردسر درست میشه دوستم این طوری شده بود البته نگران نباش دعا کن که به زودی دردهات شروع بشه براش ایه الکرسی بخون اگر دردهات شروع بشه و بتونی طبیعی زایمان کنی که بهترین حالته ان شا ا.. زایمان خوبی داشته باشی به جای نگرانی وغصه برو چکاپ و در مورد این مساله که گفتم از دکترت سوال کن
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم
عزیزم من دوماه و 20 روز پیش زایمان کردم من هم 40 هفتم تمام شد چکاب آخر که پیش دکترم رفتم برام وقت گذاشت فردای آخرین هفته 40... با آمپول فشار نی نی بدنیا آمد خدا راشکر همه چیز خوب بود... من میخواستم یه خورده دیگه هم صبر کنم ولی دکترم گفت احتمال داره که برای بچه خطرناک باشه من هم قبول کردم و زایمان کردم من هم خیلی خیلی نگران بودم
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
مبارک باشه یعنی اولی دقیقا 1 سالش بوده باردار شدی. آفرین! با عرض معذرت شاغلی؟ چند سالته؟ اخه منم یه دختر 1 ساله دارم ولی 34 سالمه و برا دومی مردد شدم
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
تیکا جونم هنوز معلوم نیست کی بیاد تو اسمش هم موندم شاید رونیکا بشه منم دلم بررات تنگ شده بود عزیزم به کلوبتون حتما سر میزنم
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
2706