2733
2734
عنوان

تایپیک لیپوماتیک یا الترازد

647 بازدید | 42 پست

خانمها اگه تایپیک لیپوماتیک یا الترازد میشناسید تو نی نی سایت لینکشو برام میفرستید لطفا یا اگه نه همینجا هر کی پایه هست و یکی از این عملا انجام داده بیاد اطلاعاتشو سخاوتمندی کنه با ما هم در میون بذاره😉😉😉 

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه تاپیک هست  که استارترش یه اقاش... واقعا تاپیک خوبیه من دکترم رو از همونجا انتخاب کردم

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
2728
یه تاپیک هست  که استارترش یه اقاش... واقعا تاپیک خوبیه من دکترم رو از همونجا انتخاب کردم

ممنون که اومدی تایپیکم عزیزم مبارکت باشه دکترت کی بود ؟؟

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2740
ابدو هم شدم

تروخدا مامان پارسا بیا بگو دردش چقد بود ؟الترازدسختتره یا ابدو؟؟؟بیهوش بودی یا بی خسی چند ساعت طول کشید تو کدوم کلینیک بودی؟؟قیمتش چقد شد؟؟بخدا اونقد سوال دارم ببخشید🙈🙈🙈

مامی بهت درخواست دوستی دادم

محبت کردی اما اینجا هم بگو بقیه دوستان هم استفاه کنن 

عملم از ساعت نه و نیم بود تا چهار طول کشید کل هزینه با گن و کلینیک 16 شد

یا خدا چقد گرون😭😭😭

2706