2733
2739
عنوان

تایپیک لیپوماتیک یا الترازد

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 42 پست
شکم و پهلو رو هشت تومن لیپو میکنه عالی

من از لیپو بیشتر میترسم میگن دردش بیشتر از الترازد هست میگن اون بهتره چمیدونم از دکتر جان بزرگی چیزی نمیدونی شما؟؟؟

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من میدونم درد لیپو قابل تحمله ،،،،من بعد کلی تحقیق به دکتر فاضل راضی شدم

اضافه وزنت چقد بود عزیزم ؟؟اخلاقشم خوبه دکتر ؟؟جالبه فامیلی منم شکوهی هست😉😉😅

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
مامان پارسا يادمه كه گفتيد ميخواي ليپو كني به سلامتي انشالله زودي خوب ميشي و از اندام جديدت لذت ميب ...

لیپو کرده هیچ آبدو هم کرده😰😰😰

چطوری میشه تایپیک رو بالا برد که دوباره بچه ها انلاین بودن بشه بیان نظراتشون و تجاربشونو بگن تا بهتر تصمیم بگیریم الان دوستمون از دکتر شکوهی راضی هستن شکر خدا تا بقیه هم بیان بگن عالی میشه😉😉😉

والا من زياد تو اين قضايا نيستم ولي خيلي دوست دارم شكم و پهلوهامو ليپو كنم و همين طور ران هامو

اما فعلا دست نگه داشتم تا يه حاملگي ديگه رو سپري كنم بعدا 😀

اما هميشه تعريف اين دكتر شكوهي رو از همه شنيدم 

لابد كارش خوب بوده كه تا حالا كسي بدشو نگفته

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
2740
والا من زياد تو اين قضايا نيستم ولي خيلي دوست دارم شكم و پهلوهامو ليپو كنم و همين طور ران هامو اما ...

اخه من میخوام الترازد کنم بخاطر همین یکم دودلم میگن الترازد راحتتره و سریعتر انجام میشه بی حسی کمتری میخواد حالا مطمئن نیستم

من و یکی دیگه از نی نی سایتی ها بفاصله سه روز عمل کردیم 

اون خانم اسمش چیه؟؟

مامی من مطب دکتر قیطریه اس اما گلبرگ تهرانپارس عمل میکنه ،،،،من شکم و پهلو و پشت و ابدو و تزریق به ب ...

عزیزم ادرس مطب قیطریه رو میشه بگی لطفا ،خودت بهتر شدی ؟ 

اينكه ميگن درد ليپو رو حس ميكنن انگار دارن بدون بي حسي شكنجه ميشن درست بود؟ خيليا ميگن دردش وحشتناك ...

عزیزم منم میخوام پیش ایشون عمل کنم میشه اطلاعات بیشتری بهم بدی؟ ممنونت میشم چو ن من شهرستانم واقعا امکان تحقیق ندارم.

مامی من مطب دکتر قیطریه اس اما گلبرگ تهرانپارس عمل میکنه ،،،،من شکم و پهلو و پشت و ابدو و تزریق به ب ...

سلام عزیزم خانمی خواهشا منو راهنمایی کن چون منم میخوام پیشدکترشکوهی عمل کنم  به اطلاعات نیاز دارم. همین عمل شما رو. درخواست دوستی هم فرستادم براتون. ج ندادید.