2733
2739
عنوان

تایپیک لیپوماتیک یا الترازد

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 42 پست
عملم از ساعت نه و نیم بود تا چهار طول کشید کل هزینه با گن و کلینیک 16 شد

کدوم کلینیک بودی؟؟فقط شکم پهلو بود؟؟

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیهوش کامل شدم ،،،چون گن میبندی درد رو زیاد حس نمیکنی ،،،،مراقبت بعد عمل خیلی مهمه

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

من فقط فکر الترازد هستم از ابدو میترسم پولشم ندارم 😔😔

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2731
بي زحمت لينك تاپيك رو هم ميذاري؟

بامنی؟؟

من بیهوش کامل شدم ،،،چون گن میبندی درد رو زیاد حس نمیکنی ،،،،مراقبت بعد عمل خیلی مهمه

الترازد دردش چطوریه قابل تحمله ؟؟؟من دو تاسزارین کردم اما تو تایپیک ابدو انگار دردشون زیاد نبود فقط میگفتن اون قسمتایی که لیپو شده درد داره😐😐

دکتر شکوهی کلینیکش کدوم خیابونه مطبش چی؟؟؟

2740

مامی من مطب دکتر قیطریه اس اما گلبرگ تهرانپارس عمل میکنه ،،،،من شکم و پهلو و پشت و ابدو و تزریق به باسن

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

چرا کسای دیگه نمیان تعریف کنن بگن از عملاشون😓😓😓به ما هم کمک کنید بلکه بتونیم عمل کنیم با خیال راحت

مامی من مطب دکتر قیطریه اس اما گلبرگ تهرانپارس عمل میکنه ،،،،من شکم و پهلو و پشت و ابدو و تزریق به ب ...

اوففف کارت زیاد بوده پس حسابی خوشتیپ شدی😍😍😘شکم پهلو نمیدونی چقد میگیره من همش ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم فقط شکم و پهلو میخوام

2706