2733
2734

شماخانمی اون اقا؟اگ اعتقادات مذهبی براتون مهمه خیلی سر سنگین تر برخورد کنید دیگ جرات نمیکنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماخانمی اون اقا؟اگ اعتقادات مذهبی براتون مهمه خیلی سر سنگین تر برخورد کنید دیگ جرات نمیکنه

بله 

آدم مودب و محترمیه قیافشم خوبه مالی هم خوبه خیلی توجه و محبت می‌کنه اما من خوشم نمیاد ازش   

2742
همین الان مستقیم بهش بگو هر چی زمان بگذره سخت تر میشه کارت

ایشون مستقیم نگفته 

خیلی زیاد نیست که هم رو می‌شناسیم

ولی تو همین مدت کم ایشون خیلی محبت کرده و من واقعا نمی‌خوام برخورد کنم که ناراحت بشه اما نمیخوامم وابسته بشه و نیمدونم چیکار کنم 

بله  آدم مودب و محترمیه قیافشم خوبه مالی هم خوبه خیلی توجه و محبت می‌کنه اما من خوشم نمیاد ازش ...

یه جمله از شهید ابراهیم هادی هست که زن رفتار قاطع داشته باشه  نامحرم جرات نمیکنه کاری انجام بده.ایشو وقتی رسمی خواستگاری کرد جواب بده بعد اشنایی وتحقیق و..

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ایشون مستقیم نگفته  خیلی زیاد نیست که هم رو می‌شناسیم ولی تو همین مدت کم ایشون خیلی محبت کرده ...

اهان پس باید سرسنگین برخورد کنی جوری که بفهمه چون این کارو نکنی بعدا حتما عشقشو میگه تو هم کارت سخت تر میشه

اهان پس باید سرسنگین برخورد کنی جوری که بفهمه چون این کارو نکنی بعدا حتما عشقشو میگه تو هم کارت سخت ...

از دل شکوندن خیلی میترسم ولی خب چه کنم که.‌‌..

البته همین الآنم با افعال جمع صبحت میکنیم 

چی کارایی انجام بدم سر سنگین باشم ؟

2740
اهان پس باید سرسنگین برخورد کنی جوری که بفهمه چون این کارو نکنی بعدا حتما عشقشو میگه تو هم کارت سخت ...

مثلا من نشسته بودم یهو اومد شکلات گذاشت برام گفت خسته اید این کار رو دو سه بار انجام داده هرچی هم تعارف میکنم فایده نداره

نگاه نکن بهش ...وقتی محبت کرد عادی رفتار کن و زیاااد خوشحال نشو و بگو نیاز نیست مثلا اینکارو بکنید خودم انجام میدم زیاد دم پرش نشو و خودتو مشغول کن 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
از دل شکوندن خیلی میترسم ولی خب چه کنم که.‌‌.. البته همین الآنم با افعال جمع صبحت میکنیم  چی ...

زمانی میشه دل شکوندن که تو رابطه باشی باهاش و تو ولش کنی جواب منفی که دل شکوندن نیست یخ کم با اخم و عصبانیت باهاش رفتار کن ازت دور میشه

وقتی پیام میده چطور رفتار کنم ؟

جواب نده زنگ زد جواب نده وقتی گفت چرا بگو مشغول بودم فراموش کردم و...

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2706