2752
2734

راهنمایی مدتی قبل من از یکی شنیدم چندتا دخترای قامیل که خودشونم ازدواج کردن پشت سر من و همسرم حرف زدن و چندباریم شنیدم گفتن فک میکرد با دکتر ازدواج میکنه و فلان من وضعم خوبه شکر خدا ولی دلم میخواد از این به بعد زندگیمو نمایش بدم تا بفهمن من خیلی سزترم ووضعم خوبه نظرتون من اصلا دارایی هامو به هیچ کس نمیگم نشون نمیدم ولی نظرم عوض شده نظرتون؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نشون بده تا یه سال نشده کله پا بشی

از چشم مردم بترس بذار فک کنن اصلا هیچی نداری.مهم خودتی که میدونی چی ب چیه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

عزیز ببخشید ولی پشتتو کن سمتشکن تکون بده و بیلاخ نشونشون بده بگو بیهههه چه معنی داره اصلا نظر بدن گهواره شما رو بجنبونن

تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهی نگه دارند ؛آن‌ها از روشن شدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... 
به همین روند ادامه بده خودتو تو چشم مردم ننداز

اخه فک میکنن من ندارم یا عرچی درصورتی که من برا اینکه تو چشم نباشم هیچی به کسی نمی گفتم از داشته هام

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

سکوت ، بی محلی 

هدیه من به همه نی نی سایتی های عزیز نماز کن فیکون حضرت عباس هست اگر از هممممه جا ناامید شدی و دیگه خسته و بریده شدی  یک ساعت وقت بزار و این نماز رو بخون به شرطی که برای من هم سر نمازت دعا کنی ...دو رکعت نماز می‌خونی مثل نماز صبح به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس در رکعت اول بعد از حمد ،بجای سوره توحید ،از اول تا پایان آیه ۹۳  سوره انعام رو بخون....در رکعت دوم هم بعد از حمد بجای توحید ،  از ابتدای آیه ۹۴  بخون تا آخر سوره و ادامه نماز...در پایان هم هزار صلوات بفرست....این نماز رو نشسته و از روی قرآن میتونید بخونید ...حاجت من کربلاست ازت التماس دعا دارم رفیق .....حاجت روا باشید 

اتفاقا نمایش ندی خیلی بهتره. به جاش آروم و بی سر و صدا زندگیتو کن. عکس العملی نشون نده. نمیدونی که بی خیالی و بی توجهی چقدرررر سوزناکه براشون😁😁😁😁

بعدشم داراییتو به نمایش نذار. مردم چشم ندارن ببینن عزیزم

پیشرفت کن.سعی کن همیشه موفق بشی ولی صداشو در نیار.

2706