2752
2734
عنوان

اونایی که وسواس تمیزی دارن بیان

312 بازدید | 18 پست

سلام من از باد زایمانم الان سالهاس وسواس گرفتم به این صورت که

خونه تا ریخت و پاش و کثیف میشه به خال جنون میفتم

کسی نباید اون روز باهام حرف بزنه

تا تمیز میکنم ‌ و تمیز میشه انگار ارامبخش خوردم سرحالللل

چیکار کنم؟؟

وسواس تمیزی   یعنی نمیذاره کثیف بمونه 

نه اعصابش خورد میشه 

اعصاب همه خورده موقع کثیفی، تا موقعی ک تمیز کننن

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حتما مشاوره برو خاله من این مشکل و داره و سالهاست درگیره بهتر که نمیشه روز به روز بدتر شده به طوری که با هیشکی رفت و آمد ندارن وسواس نوعی افسردگی و احساسات سرکوب شده س

شاید که خدا اینجوری خواسته
وسواس تمیزی   یعنی نمیذاره کثیف بمونه   نه اعصابش خورد میشه   اعصاب ...

عزیزم نوشتم وسواسم به چه صورته 

کامل توضیح دادم

اعصابم خورد نمیشه به جنون میرسم

جیغ و داد دعوا مرافعه اوقات تلخی

حتما مشاوره برو خاله من این مشکل و داره و سالهاست درگیره بهتر که نمیشه روز به روز بدتر شده به طوری ک ...

قرص میدن🥲قبلا خوردم ریلکسسس 

ولی میل جنسیمو کاملا از بین برد

قرص میدن🥲قبلا خوردم ریلکسسس  ولی میل جنسیمو کاملا از بین برد

ببین روانشناس با گفتگو طی جلسات مختلف پیش می‌ره و حلش میکنه اگر با مشاوره درمان نشی ارجاع میده به روانپزشک اونه که دارو میده ،یک راه دیگه هم داره بدون دکتر فقط باید یمدت تو کثیفی باشی خوراکی افتاد از رو فرش بردار بخور زود به زود نظافت نکن نه که گند بگیره همه جا رو نه ولی باید قبول کنی کثیفی اونقدرام بهت آسیب نمیزنه 

شاید که خدا اینجوری خواسته
ببین روانشناس با گفتگو طی جلسات مختلف پیش می‌ره و حلش میکنه اگر با مشاوره درمان نشی ارجاع میده به رو ...

تمرین کردم تو کثیفی بمونم

مثل وحشیا میشم بدتر. و بدتر

وگرنه این راه و رفتم

دقیقا منم  همینم اگ خونه تمیز باشه با شوهرم وبچه ها آرومم انگار که تمام مشکلات زندگیم حله ولی دقتی کثیف باشه خود بخود احساس نا امنی میکنم ...خاک تو سرم هروز بابت این قضیه خودمو سرزنش میکنم

قرص میدن🥲قبلا خوردم ریلکسسس  ولی میل جنسیمو کاملا از بین برد

منن دقیقا با بچه هام دعوا میکنم کلا بهم میریزم چندین بار حموم و دستشویی رو میشورم خیلی کم پیش میاد اروم بشینم معمولا درحال شستشوام 

همه چیز ازذهنت شروع میشه 
2706