2737
2739

توروخدا اگه دیدید بگید چجوری بوده و چطور تونسته دوباله خوشبخت شه داستانش تعدیف کنید انگیزه بگیرم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو اطرافیان دیدم

با یه پسر مجرد ازدواج کردن خداروشکر الان تهرانه و یه دختر ۳ ساله داره

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

دوستم بعد از ۳ سال زندگی بخاطر شک و خساست بیش از حد شوهرش طلاق گرفت 

۶ ماه بعدش ازدواج کرد . شوهرش ب شدت عاشقشه . الان خداروشکر ۲ سال نیمه سر خونه زندگیشونن و ۱ دختر دارن

2738

اره دیدم ولی درکل یادت باشه که هر زندگی سختی های خودشو داره

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

یه عالمه دیدم 

زندگی دومشون عالی شده. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

حتی یکی دیگم بعد ۳ تا طلاق باز با پسر مجرد خوشگلل از خودش کوچیکتر ازدواج کرد و حتی یه عروسی توپم براش گرفتت

همسایمون پریشب عروسیش بود یه دختر ۲۴ ساله رو گرفته که یه پسز ۳ ساله اونم براش عردسی گرفت

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

نترس عزیزم قطعا باید از تجربه هایی ک کسب کردی استفاده کنی ک انتخابت درست تر. باشه 

هواست باشه باید زمان بدی ب خودت روحیت بازسازی بشه و اینجور نشه از سر حس تنهایی ک عادیه بعد طلاق بخوای زود با ادم جدید اشنا شی

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2706